Background adbanner
calendar

Petak 12. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
PREDSEDNIK VUČIĆ VEČERAS O VAŽNIM TEMAMA! Obraćanje u 21:15 časova! SKANDAL OKO EUROSONGA! Irska neće učestvovati, ako se Izraelu dozvoli učešće „AKO OTKRIJEM NEKE ISTINE O NJOJ, NEĆE JOJ BITI DOBRO!“ Aleksandra Babejić progovorila o SKANDALU sa Kristinom i Kristijanom: „PRETE MI..“ HAOS OKO UROŠA STANIĆA! Njih dve su došle da ga isprate… VELIKI POŽAR U INTERNATU SREDNJE ŠKOLE! Učenici evakuisani TERZIĆ O DEBAKLU „ORLOVA“! Direktor Zvezde OTKRIO šta nedostaje Piksijevom timu! SAGA JE DEFINITIVNO ZAVRŠENA! Zvezda PRODALA Šerifa u OVAJ klub! Milioni stižu na Marakanu! UHVAĆEN UBICA ČARLIJA KIRKA! Donald Tramp se HITNO OGLASIO! HALID BEŠLIĆ I SEJDA SU SKORO 5O GODINAMA U SKLADNOM BRAKU: Samo jedna želja im je ostala neispunjena! TRAMP NAJAVIO ODLAZAK NA SAHRANU ČARLIJA KIRKA! ODLAŽE SE VEČITI DERBI?! Čeka se odgovor MUP, a EVO gde je nastao PROBLEM! „BILE SU MI SPREMAČICE, MNOGO SAM SREĆNA KAD MI OČISTE!“ Sandra Subotić pokazala svoj LUKS PENTHAUS, pa ŠOKIRALA sve izjavom! (FOTO) VELIKA PREVARA HARA SRBIJOM – HITNO SE OGLASIO MUP: Pomoću veštačke intelingencije varaju ljude preko telefona! ANITA RASKINULA SA BOŠKIĆEM?! JEDNA STVAR IH ODALA! On divljao s Gastozom u klubu, ona mu javno poručila SAMO JEDNO! (FOTO) „VARAO ME JE SA OVOM DEVOJKOM!“ Slađa Poršelina BESNA nakon što je Terza pokazao novu ljubav: „On vara, laže i maže!“ PREDSEDNIK VUČIĆ IDE U JAPAN! Posetiće paviljon Srbije na Ekspo izložbi u Osaki, planiran odlazak 15. septembra

„BILE SU MI SPREMAČICE, MNOGO SAM SREĆNA KAD MI OČISTE!“ Sandra Subotić pokazala svoj LUKS PENTHAUS, pa ŠOKIRALA sve izjavom! (FOTO)

Objavio: RHT
12/09/2025 2:15 PM

„BILE SU MI SPREMAČICE, MNOGO SAM SREĆNA KAD MI OČISTE!“ Sandra Subotić pokazala svoj LUKS PENTHAUS, pa ŠOKIRALA sve izjavom!

Foto: Prinstscreen Instagram/sandrasuboticss

Aleksandra Subotić, koja uživa u ljubavi sa biznismenom Predragom Pecom Raspopovićem, redovno deli detalje iz privatnog života na svom Jutjub kanalu, a poslednjim snimkom privukla je veliku pažnju pratilaca.

Nakon što je sa porodicom provela mesec dana na moru, Aleksandra se vratila u Novi Sad i objavila video u kojem prvi put pokazuje svoj luksuzni penthaus.

„PUNA SAM KAO BROD“ Aleksandra Subotić šokirala priznanjem: „Volim da pričam šta sve imam“

Na početku videa otkrila je da su joj u poseti bile spremačice koje su detaljno sredile ceo stan, nakon čega je krenula u obilazak. Pratiocima je pokazala prostrani dnevni boravak, moderno uređenu kuhinju, veliku terasu s pogledom, ali i luksuzno kupatilo za koje je naglasila da je isključivo njeno.

„BILE SU MI SPREMAČICE, MNOGO SAM SREĆNA KAD MI OČISTE!“ Sandra Subotić pokazala svoj LUKS PENTHAUS, pa ŠOKIRALA sve izjavom!

Foto: Aleksandra Subotić / youtube / printscreen

– Bile su mi drage spremačice, one su mi kao članovi porodice. Mojoj deci dođu kao babe, oni ih tako gledaju. Ja ih jako volim, mnogo sam srećna kad mi očiste, odmah se osećam lepo.

Foto: Aleksandra Subotić / youtube / printscreen

Aleksandra je istakla da u penthausu imaju dva kupatila – manje koje je samo njeno i veće koje koriste Peca i deca.

– Ovo je moj toalet, sve je sređeno, sve je mirišljavo. Kupatilo je samo moje, deca i Peca koriste veliko.

Foto: Aleksandra Subotić / youtube / printscreen

Ne pegla stvari sama

– Imam bebisiterku koja mi pegla stvari. Ali pošto ona nije tu dve nedelje ja sam morala da peglam. Momak svoje stvari nosi u vešeraj, a ja imam većinu garderobe koja se ne pegla. Ako nosim nešto elegantno, onda to neko sredi. S peglom se do sada nisam družila, ali mi se jako dopalo, pa sam opeglala sve, pa čak i donji veš.

Prema njenim rečima, postoji samo jedan posao u stanu koji je mrzovoljno obavljala.

– Najviše sam mrzela pranje sudova. To mi je bilo najodvratnije, dok nije stigla mašina za suđe. Gledala sam da izbegavam što više do poslednjeg momenta. Onda kada se nagomila suđe, operem ga odjednom i bude mi lepo. I kada neko uzme čašu meni to bude katastrofa. Jedno vreme sam uvela pravilo da svi pijemo iz limenke, samo da se čaše ne bi prljale. Sada imam mašinu za suđe i suđe odmah ubacim u nju. Inače, ništa me ne mrzi da sređujem po stanu. Volim da mi je kuća sređena i da je čist prostor. Jer prljava kuća me asocira na depresiju, bolest i probleme. Tako da sebi to ne bih dozvolila – iskrena je ona.

Hypetv.rs/M.K.

GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner