Andrija Đogani, poznatiji kao Baki B3 kaže da na estradi nema prijateljstva! Deneser je u intervjuu za Hype tv otkrio da među pevačima ima puno zavisti i ljubomore.

Kako je istakao estradnjaci su za novac spremni na sve:
–Prodali bi se za novac! To svi rade! Pogotovo, ako nemaju šta da jedu! Hoće da umre od gladi, mora da napuni kesu da napuni frižider. Uradili bi po svaku cenu sve! A ja mogu da trpim, nemam danas, imaću sutra! Precrtao sam dosta ljudi! Ne postoje više! Prijateljstvo na estradi ne postoji – kaže Baki B3 i dodaje:
BAKI B 3 RASKRINKAO ESTRADU: „Zavist, ljubomora…“
–Sujeta, ljubora i zavist! Koliko ko zarađuje i kako može da ima više od mene!? To je priroda! Ima toga, samo što svi ćute i foliraju se. Takvi su i pevači i pevačice. Nema razlike – istakao je denser za Hype tv.
Hypetv/S.S.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
SPEKTAKL U SKENDERIJI

foto: Plakat
Trio koji obećava Aca Lukas, Mira Škorić i Miroslav Ilić poznati su za stvaranje sjajne atmosfere. Po prvi put nastupiće zajedno na istoj bini! Kafanska noć u Skenderiji biće sve osim obične. Emotivna, energična, glasna i raspevana. Baš kakva i treba da bude!
Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevajte i vi 1. novembra. Biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju! KARTE PRONAĐITE PUTEM OVOG LINKA
