petak, 23. jan 2026.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: BAJDEN POBESNEO NA ZELENSKOG! TOKOM TELEFONSKOG RAZGOVORA SA NJIM POVISIO TON! Evo i koji je razlog tome
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2026 Hype TV
Home » BAJDEN POBESNEO NA ZELENSKOG! TOKOM TELEFONSKOG RAZGOVORA SA NJIM POVISIO TON! Evo i koji je razlog tome
NEWSNOVOVESTI

BAJDEN POBESNEO NA ZELENSKOG! TOKOM TELEFONSKOG RAZGOVORA SA NJIM POVISIO TON! Evo i koji je razlog tome

04.11.2022 | 06:55
NEWS NOVO VESTI
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

Dok je ukrajinski predsednik svime nezadovoljan, šef Bele kuće ima sve veći problem da u domaćoj javnosti opravda američku pomoć Kijevu.

Foto: Screenshot Youtube

Džozef Bajden se tokom jednog telefonskog razgovora naljutio na Volodimira Zelenskog smatrajući da ukrajinski predsednik ne ceni sve što je Amerika uradila za Ukrajinu i da umesto toga samo traži još.

Prema onome što je nedavno otkrio En-Bi-Si njuz, šef Bele kuće je letos izgubio živce sa Zelenskim, doživljavajući ukrajinskog predsednika kao nezahvalnog. Bajden je pozvao Zelenskog da mu saopšti da će Amerika poslati Ukrajini vojnu pomoć vrednu milijardu dolara, ali ga je sagovornik prekinuo i žalio se da to nije dovoljno. Kako je Zelenski nabrajao šta sve Vašington još treba da pošalje Kijevu, umesto da zahvali na onome što je već dobio za rat protiv Rusije, američki lider je povisio ton. Da bi umanjio štetu i odobrovoljio šefa Zapadnog krila, Zelenski je posle tog razgovora javno pohvalio Vašington za pomoć koju šalje Kijevu.

Kongres je dosad Bajdenovoj administraciji odobrio oko 65 milijardi dolara za vojnu, ekonomsku i humanitarnu pomoć Ukrajini. Dok majdanske vlasti neprestano zahtevaju još oružja i novca, Bajdenu je sve teže da domaćoj javnosti objasni zašto troši toliko para na rat u udaljenoj zemlji. Iako spoljnopolitička elita u Vašingtonu i dalje podržava naoružavanje Ukrajine u ratu protiv Rusije, među građanima, a donekle i u Kongresu, slabi entuzijazam za Bajdenovu strategiju. Prema anketi koju je prošlog meseca sproveo istraživački centar „Pju”, 38 odsto Amerikanaca veruje da je važno da li će Ukrajina dobiti rat. Taj postotak je u maju iznosio 55 odsto.

Izvor: Alo!

OZNAKE:AmerikaBajdenpomoćUkrajinaZelenski
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava Mokra gora SELO IZ SRBIJE NAJLEPŠE TURISTIČKO SELO NA SVETU! Doneta je odluka, evo o kom selu se radi!
Sledeća objava MELONI OŠTRO I PRETEĆI: ITALIJA ĆE BITI SILA!
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

Put u srce Istanbula: „Memoari jednog derviša“ u emisiji „Chit Chat sa Nemanjom“

„KONTAKTIRAO SAM SOCIJALNU SLUŽBU! PRETILI SU MI POLICIJOM!“ Munjez BRUTALNO opleo po Stefani! Ona mu BRANI DA VIĐA DETE?!

KAKO BITI NEŽAN PREMA SEBI? Odgovore na ovu temu saznajte u emisiji „MALE STVARI“ na Hype televiziji!

ĐANIJEVOJ SUPRUZI SE ODUZELA LEVA RUKA?! Slađa Trajković se suočava sa OZBILJNIM ZDRAVSTVENIM PROBLEMOM!

Foto: Hype TV/ShowBLIZ/Jasmina Fras

„ŽENE PREVIŠE GUŠE MUŠKARCE – NAŠA PRAVA ULOGA JE MAJČINSTVO!“ Jasmina Fras u emisiji „ShowBLIZ“ 

JELENA BAČIĆ ALIMPIĆ ZAVRŠILA U HITNOJ NAKON SAZNANJA O SMRTI MAJKE: „Sada sam ničije dete, otac mi je odavno preminuo..“

Ne propustite

SMRT U PORODICI JELENE BAČIĆ ALIMPIĆ!

SHOWBIZ VESTI

DANAS JE SAHRANJEN VALENTINO! Brojne poznate ličnosti došle kako bi se oprostile od modnog kreatora! (FOTO)

JET SET VESTI

SRBIJA ĆE TEK BITI NA UDARU LEDENOG TALASA?! Početkom februara stiže zima KAKVU NISMO VIDELI GODINAMA?!

DRUŠTVO VESTI

Da li je ovo realno: Zaposleni u „Ermesu“ špijuniraju potencijalne kupce Birkin torbe

LIFESTYLE Moda i lepota VESTI
Prikaži više
Gde gledati HypeTV

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2026 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?