Background adbanner
calendar

Sreda 21. Maj, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
DRAGANA KROZ SUZE PROGOVORILA O VEZI SA MATOROM! Svojoj porodici uputila VAŽNU PORUKU: “Ne bih volela da moji..” NEVIĐENI SKANDAL POTRESAO PLANETU! Olimpijski šampion i petostruki prvak sveta OPTUŽEN za doping! ADAKTAROVI DANAS SLAVE! Čestitke stižu sa svih strana, ona je danas u centru pažnje (FOTO) “PREDAJA NIKAD NIJE BILA OPCIJA” Saša Mirković nakon dobijanja prestižnog priznanja “Zlatni Beočug” poslao SNAŽNU PORUKU: “Nastavićemo u tom pravcu…” BORA SANTANA UHVAĆEN SA NOVOM DEVOJKOM! Dok traje razvod od Kemezove, voditelj se zabavlja u NOVOM DRUŠTVU KATARINA ŽIVKOVIĆ SVE RAZNEŽILA NOVOM OBJAVOM! Pevačica pokazala sina Stefana, mreže se usijale” Presladak je…” JEZIVA SAOBRAĆAJKA U SRBIJI! Poznati košarkaš POGINUO na Iriškom vencu! ISPLIVALE SLIKE IZ DIDIJEVE SOBE! Pre hapšenja planirao da napravi još jednu “freak off” žurku, evo šta je POLICIJA PRONAŠLA (FOTO) ŠTA ĆE DELIJE REĆI NA OVO?! Dejan Stanković preuzima CRNO-BELE? STRAŠNA TRAGEDIJA POTRESLA OSTRVO! Bivši fudbaler Mančester junajteda pronađen MRTAV! ANELI NAPUSTILA RIJALITI ZBOG ENE ČOLIĆ! Došlo je vreme da ISTINA IZAĐE NA VIDELO Saško Nikolić: “Majka me tukla gajtanom od pegle, pa šta mi fali!” FRANCUZI BEZ MILOSTI! Nemanji Matiću preti ŽESTOKA KAZNA, a ovo je RAZLOG! SVI SU ŠOKIRANI IZGLEDOM DEVOJKE TOMIJA KEŠA! Estonski predstavnik šeta VRHUNSKU RIBU, mreže se USIJALE (FOTO) RASULO U DENVERU: Jokić OSTAJE SAM?! Ovo su svi detalji CITY HYPE! Saša Mirković održao konferenciju za štampu povodom POKUŠAJA UBISTVA u Zagrebu! Održana DRUGA spektakularna audicija “Hype zvezda” u Beogradu! (VIDEO)

“PODVODIŠ TUĐU DECU, URADI DNK ZA SVOJU ĆERKU” Asmin Durdžić sasuo sve Lepom Mići, napravio haos ispred njegove zgrade! (VIDEO)

Objavio: RHT
25/07/2024 4:36 PM

Asmin Durdžić sasuo sve Lepom Mići

Photo: HypeTV/Antonio Ahel/ATAImages/Pixabay

Asmin Durdžić danas je doputovao u Beograd kako bi se suočio oči u oči sa Lepim Mićom nakon njihovog žestokog sukoba u jednoj televizijskoj emisiji.

Hype televizija je bila na licu mesta, pružajući ekskluzivne informacije o svakom koraku ovog napetog događaja. Asmin je otvoreno progovorio o detaljima njihovog sukoba, delujući odlučno dok je išao ka zgradi u kojoj živi Mića kako bi se konačno suočio s njim.

Photo: HypeTV

Dok je Asmin pričao o sukobu sa Lepim Mićom, nije izbegao ni pitanja o svom odnosu sa Anelom Ahmić, bivšom partnerkom koja je nedavno napustila rijaliti šou

-Nisam se čuo s njom niti imam potreba da se sa njom čujem niti nikada više u životu želim da se čujem s tom osobom, ni sa njenom porodicom. To DNK, šta ima Mića s tim kao prvo. Verovatno je dobio zadatak, pa to mu je posao, da brani i meša se u tuđe živote. On se generalno samo meša u tuđe živote pošto verovatno svoj nema. Njemu je Šerif Konjević j**bao ženu. Nek on uradi DNK sa svojom ćerkom, dal je njegova ili Šerifa – govori Asmin za Hype televiziju.

Nakon što je javno isprozivao Lepog Miću, Asmin se hrabro uputio ka njegovoj zgradi.

-Zvao sa Miću sa austrijskog broja. Samo se jednom javio na deset sekundi i spustio slušalicu. Poslao sam mu 30 poruku, evo i danas sam ga zvao sa srpskog broja. Tu mi je samo rekao “halo” i ja ga pitao “gde si, prijatelju” i on odmah spuštio slušalicu kada je čuo moj glas. Sad da li će izaći ispred zgrade, to ne znam. Ja bih voleo da izađe, pa da mi kaže sve to u lice što je govorio u zadnjih deset meseci – istakao je Asmin, te je otkrio da je upućen da ga je Mića prijavio u policiju:

-Jeste bio u policiji, ali evo tu sam, šta? Nisam još dobio poziv od policije, ali ja sam došao tu da sa njim pričam pošto ja nisam ludi deda kao on da pljuje u kameru dok priča. Došao sam mu da vidim dal će mi pružiti ruku ili će me dalje pljuvati, da li će sve to da ponovo što je rekao pred kamerama.

Asmin Durdžić sasuo sve Lepom Mići

-Ja volim da rešim uživo s takvim ljudima problem, pošto ne volim da mafijam mnogo po tastaturi ili sa Mićom i da se raspravljam po telefonu i došao sam tu da mi se po**ša u usta, pošto je rekao da će to da mi uradi. Prozivao me je, evo došao sam. Evo Mićo, tu sam, u tvom gradu. Sad idem na tvoju kućnu adresu da ti je**m mater, pošto si ti jedan najveći smrad koji postoji, ne u Srbiji nego na celom Balkanu. Podvodiš tuđu decu, druže moj, iz rijalitija. Uništavaš tuđe živote, decu uništavaš u rijalitiju. Treba svoje dete da podvodiš, a ne tuđu, majmune jedan stari, smrdljivi.

Hypetv.rs/E.B.

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner