“ARENA – 4. DECEMBAR! JEDVA ČEKAM!” Ana Nikolić napravila LOM u diskoteci, pa podsetila sve na važan datum!
“ARENA – 4. DECEMBAR! JEDVA ČEKAM!” Ana Nikolić napravila LOM u diskoteci, pa podsetila sve na važan datum!
Pop zvezda nastavlja da oduševljava publiku posle duže pauze.

Ana Nikolić počela je sa aktivnim nastupima, a publika je se i te kako uželela.
U noći između 2. i 3. maja gostovala je u klubu Vanila u Splitu, a koliko je bio uspešan nastup, govore njene instagram objave.
“ARENA – 4. DECEMBAR! JEDVA ČEKAM!” Ana Nikolić napravila LOM u diskoteci, pa podsetila sve na važan datum!
Publika je uglas pevala i pesmu “Terasa s pogledom na zid”. Pogledajte video:
View this post on Instagram
“Arena, 4. decembar. Jedva čekam”, napisala je Ana.
Podsetimo, pevačica će dugoočekivani koncert u Beogradskoj areni održati baš tada, kako je najavljeno.
Vlasnik i direktor Hype produkcije Saša Mirković se nedavno oglasio i na svom Instagram profilu i mnoge obradovao objavom.
“Spektakl u najavi”, napisao je Mirković.

Inače, kada je reč o klubovima, Ana će nastupiti i u klubu Mint u Zagrebu u petak 9. maja.
Ovu informaciju je takođe podelio Saša Mirković.
MEGAEKSKLUZIVNO! Saša Mirković najavio nastup ANE NIKOLIĆ U ZAGREBU! Poznato u kom klubu nastupa
Hypetv.rs V.M.
ULAZNICE: ANA NIKOLIĆ SKENDERIJA KLIKOM OVDE.
SKENDERIJA SPEKTAKL
Trio koji obećava Aca Lukas, Mira Škorić i Miroslav Ilić poznati su za stvaranje sjajne atmosfere. Po prvi put nastupiće zajedno na istoj bini! Kafanska noć u Skenderiji biće sve osim obične. Emotivna, energična, glasna i raspevana. Baš kakva i treba da bude!
Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevajte i vi 1. novembra. Biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju! KARTE PRONAĐITE PUTEM OVOG LINKA.