Background adbanner
calendar

Subota 7. Jun, 2025

ANELI AHMIĆ HITNO NAPUSTILA BELU KUĆU?! Janjuš van sebe od iznenadnog šoka!

Objavio: RHT
05/06/2024 2:16 PM

Aneli hitno napustila Belu kuću!

Vest da je Aneli Ahmić hitno napustila Belu kuću i uputila se u nepoznato, mnogo je zabrinulo njene verne pratioce na društvenim mrežama. Međutim, kasnije se ispostavilo, da je ona izvedena kako bi otišla na pravi ginekološki pregled.

Photo: Printscreen Youtube/Zadruga Official

Kako je test za trudnoću dva puta pokazao dve crte i pozitivan ishod, ona je ipak otišla na kliniku na pregled. Ona u ranim jutarnjim satima izvedena dok su još svi spavali, pa mnogi nisu ni premitili, dok je Janjuš ostao u šoku. Nije znao šta se dešava i da li možda nešto nije u redu. Međutim, kada se posle nekoliko sati vratila, otkrila je ktarko da je sve u najboljem redu.

Ona se upustila u razgovor sa Markom Janjuševićem Janjušem, a tema je naravno bila njihova zajednička beba!

– Šta bi ti voleo da bude muško ili žensko? – pitala je Aneli.

– Žensko iskreno, to sam uvek voleo da bude žensko ali pošto imamo devojčice možda je bolje da bude muško – rekao je Janjuš.

To i ja isto kažem i imam osećaj da ću roditi dečaka – rekla je Aneli.

Iskrvili smo se toliko, tačno ovih mesec i nešto su nam bile svađe katastrofa. A to je tačno kad si zatrudnela počelo – rekao je Janjuš.

– Ja sam šesta nedelja sada – rekla je Aneli i tako otkrila ono što su svi čekali.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs/J.V.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner