Background adbanner
calendar

Sreda 13. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Dve osobe preminule u Francuskoj zbog bakterije u siru! 21 osoba zaražena „PRAVO ZADOVOLJSTVO SOBOM I ŽIVOTOM DOLAZI POSLE 50.“ Snežana Dakić se oglasila sa mora: Grmi u kupaćem! (FOTO) VAŽAN SASTANAK U PALATI „SRBIJA“ Predsednik Vučić sa kancelarom Austrije Kristijanom Štokerom AVA KARABATIĆ POSLE SMRTI OCA UPLAŠILA FANOVE! Starleta uskoro planira da otkrije sve pikanterije iz svog privatnog života… Biće otkazano 700 letova? Nova najava štrajka pogodiće preko 130.000 putnika BAKA PRASE U TERETANI SA DEVOJKOM! Isprozivao samog sebe: „Ne smem sam da…“ (FOTO) Ako čujete ovaj zvuk, izađite iz vode! HITNO UPOZORENJE KUPAČIMA U CRNOJ GORI! SVI BRUJE O VERENIČKOM PRSTENU ANELI AHMIĆ! Evo da li se Luka obrukao izborom! (FOTO) MELINA PAZARILA STAN U MONTE KARLU? Biće u Madoninom društvu BIVŠI MUŽ ZLATE PETROVIĆ OTKRIO SVE O NJIHOVOM RAZVODU! Njegove reči šokiraće mnoge! ANĐELINA DŽOLI NAPUŠTA AMERIKU! Priznala da je u L.A.-u bila samo zbog svog RAZVODA BIVŠA MATORINA DEVOJKA IZAZVALA OPŠTU POMETNJU NA PLAŽI! Zbog njenih POZA muškarci zanemeli! (FOTO) Aleksandra Nikolić iznenadila promenom PRED ULAZAK U RIJALITI! NIKO OVAJ POTEZ NIJE OČEKIVAO ANA NIKOLIĆ ŽRTVA PREVARE! Pevačica besna, poručila da će krivci odgovarati: „Sramno i jadno!“ VELIKA BELA AJKULA VIĐENA BLIZU POPULARNIH PLAŽA! Hitno izdato upozorenje DRAGANINI RODITELJI BESNI ZBOG NJENE VEZE SA MATOROM!? Bivša rijaliti učesnica sve priznala: „Mama je još uvek ljuta“

ANĐELINA DŽOLI NAPUŠTA AMERIKU! Priznala da je u L.A.-u bila samo zbog svog RAZVODA

Objavio: RHT
13/08/2025 11:45 AM

Anđelina Džoli napušta Ameriku

Holivudska glumica ima obaveza oko prodaje svog raskošnog izdanja, piše magazin „People“.

Foto: Thomas Bohlen/Starface / imago stock&people / Profimedia

Anđelina Džoli prodaće luksuzni dom u Los Anđelesu, pa će se preseliti u inostranstvo.

„Džoli nikada nije želela da živi u L.A.-u za stalno. Nije imala izbora zbog dogovora s Bradom“, otkriva izvor, aludirajući na dugogodišnju pravnu bitku sa bivšim suprugom Bredom Pitom.

Bivši par, čiji je razvod finiširan u 2024. nakon osam godina borbe, deli šestoro dece. Madoka (24), Paka (21), Zaharu (20), Šiloh (19) te blizance Knoka i Viviene (17).

Anđelina Džoli napušta Ameriku

Izvor ističe kako glumica planira odlazak čim njezi najmlađi blizanci sledeće godine napune 18 godina.

„Razmatra nekoliko lokacija u inostranstvu. Biće vrlo srećna kada bude mogla da napustiti Los Anđeles“, kaže izvor.

BRED I ANĐELINA ZARATILI KAO NIKAD PRE! Novi skandal bivši ljubavnika – niko ne popušta, evo o čemu je reč!

Glumica je kupila istorijsku zgradu iz 1913. godine za 24,5 miliona dolara. Prostrano imanje od 1.000 kvadratnih metara ima šest spavaćih soba i deset kupatila. Njegova vrednost takođe leži u bogatoj holivudskoj istoriji. Reditelj Sesil B. Demil ga je kupio 1916. godine, a kasnije je pripojio susedno imanje na kojem je Čarli Čaplin nekada živeo.

Inače, u intervjuu za „The Hollywood Reporter“ 2024. godine, Anđelina je rekla da je u gradu samo „zato što moram da budem ovde zbog razvoda“.

Kada njene obaveze više nisu vezane za Kaliforniju, spremna je da živi u inostranstvu, tražeći kvalitete koje Los Anđeles ne može da ponudi njoj i njenoj deci.

Hypetv.rs V.M./Alo.rs

PROČITAJTE I:

Marija Šerifović traži pomoć od fanova! PEVAČICA SAMO ŽELI DA MIRNO SPAVA!

PRATITE NAS

foto: HypeTv

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner