Background adbanner
calendar

Sreda 3. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„VUČIĆ SE U KINI BORI ZA SRBIJU“ Brnabić: Ekonomske mere daju rezultate MARIO KASAS UHVAĆEN U CRNOJ GORI! Španski zavodnik poludeo za OVOM srpkinjom, ona ga PEDALIRALA? REPUBLIKA SRPSKA DOBILA NOVU VLADU! Evo ko je premijer LEŠ ŽENE PRONAĐEN U SEPTIČKOJ JAMI! Horor u Slavoniji KIM KARDAŠIJAN ŠOKIRALA SVE STAVOM O RODITELJSTVU: „Šta će deci domaći zadaci, treba da se bave drugim stvarima“ PIKSI SE OBRATIO REPREZENTATIVCIMA! „Ovo MORATE da shvatite“! PRVO OGLAŠAVANJE HALIDA BEŠLIĆA NAKON HOSPITALIZACIJE! Njegova objava celom Balkanu naterala SUZE NA OČI, evo o čemu se radi (FOTO) NA DANAŠNJI DAN, 3. SEPTEMBRA, 1939. POČEO JE DRUGI SVETSKI RAT, OVAJ DATUM obeležava i prelazak na GREGORIJANSKI KALENDAR, a evo šta se još dogodilo u svetskoj istoriji DŽEJKOB ELORDI NAPRAVIO HAOS NA VENECIJANSKOM FESTIVALU! Zamalo PREBIO telohranitelja: „Nikad nemoj da mi govoriš šta da radim“ (VIDEO) SPREMITE SE ZA OPASNU OLUJU! Nosiće sve PRED SOBOM, evo koji delove Srbije su NAJUGROŽENIJI PEJA SE IZBAHATIO! Priredio romantično iznenađenje Eni Čolić, ona se pohvalila šta je DOČEKALO u sobi (FOTO) SASTANAK VUČIĆA I FICA! Susret nakon vojne parade u Pekingu ŠTA SE DEŠAVA SA IMOVINOM OLIVERA DRAGOJEVIĆA? Privatni biznis PROPAO, a stan podeljen na DVA DELA MILICA ZAPRETILA TERZI OBJAVLJIVANJEM NJEGOVOG P*RNIĆA! Potpuno ga drži u šaci, on je isprozivao da je PIJANA MILICA KEMEZ ŠOKIRALA PORUKOM! U jeku gala žurke Bore Santane, bivša mu se obratila! HYPE – VIŠE OD TELEVIZIJE! Zvanični YouTube kanal HYPE TV prešao 500.000 pretplatnika i time potvrdio status najbrže rastuće regionalne medijske platforme

Kako je izgledalo VENČANJE Anđele Đuričič i Zvezdana Slavnića?! Sada BACA DRVLJE I KAMENJE PO NJEMU, a ovako ga je VOLELA! Ili nije?! (VIDEO)

Objavio: RHT
15/09/2024 9:42 AM

Kako je izgledalo VENČANJE Anđele Đuričič i Zvezdana Slavnića?!

Anđela Đuričić šokira javnost svakodnevno oprečnim izjavama u rijaliti programu.

Ona je postala poznata tek nakon što je zaplovila u vezu sa Zvezdanom Slavnićem, o kome sada priča sve najgore.

Foto HYPE TV

U nedavnom izlaganju istakla je kako bivši robijaš nikada nije bio nasilan prema njoj, dok sada tvrdi suprotno. Kada je zapravo Anđela lagala – zapitala se i njena nekadašnja suparnica Ana Ćurčić.

Kako je izgledalo VENČANJE Anđele Đuričič i Zvezdana Slavnića?!

O ljubavi Slavnića i Đuričićeve pričalo se i ranije. Dok jedni tvrde da ga je Anđela iskreno volela, mnogi kažu da se u većini slučajeva folirala. Oni su se jednom prilikom i “venčali” kada su gostovali u emisiji “Da li sa Dalilom” na HYPE TV.

U studiju je tada bio I Moka Slavnić, Zvezdanov otac, kao I njegova partnerka. Matičar, zapravo voditelj Stefan Usiljanin došao je I počeo ceremoniju venčanja u studiju.

Na pitanje matičara da li će uzeti Zvezdanovo prezime, rekla je da prezime Slavnić dodaje na svoje.

„Bravo, čestitam“, rekao je matičar.

Zvezdan je onda istakao kako je zaboravio gde se stavlja prsten, pa je došlo do urnebesne situacije.

Foto HYPE TV

Kada je napokon stavio prsten, krenuo je da mrda Anđelinu ruku.

Kako je izgledalo “venčanje”, pogledajte u nastavku. Zapratite i kanal HYPE TV 2.

Hypetv.rs V.M.

Strogo je zabranjeno preuzimanje teksta u celosti ili njegovih delova bez navođenja i linkovanja izvora Hypetv.rs.

GLEDAJTE IMANJE

Rijaliti program bez nasilja i propagiranja loših vrednosti pod nazivom „Imanje“ dolazi uskoro na male ekrane.

Drugačiji format od ostalih, rijaliti Imanje donosi vam pravu seosku priču, bez ulepšavanja stvarnosti. Učesnici će morati da rade poljoprivredne, poslove, vode računa o domaćim životinjama. Neće moći da se izmotavaju. Vreme je da se vratimo porodičnim vrednostima, za koje se zalaže naša  televizijska kuća.

Čitajte vesti iz Imanja i saznajte KADA POČINJE ŠOU.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner