Anđelu Đuričić zadesila tragedija! IZGUBILA JE NAJBLIŽEG ČLANA Frizerka zavijena u crno!
Anđelu Đuričić zadesila tragedija!
Anđela Đuričić je izgubila brata! Frizerka je iznela sve detalje tragedije koja je zadesila njenu porodicu!
Jednom prilikom tokom svog učešća u rijalitiju otvorila je svoju dušu:
photo: printscreen/youtube/Zadruga Official
Anđela je ostala bez brata koji je nastradao u sabraćajnoj nesreći.
– Sedeli smo u kući, jednu noć, sve je bilo okej. Pričali smo o nekim planovima, večerali. U nekom trenutku je on rekao da ide da se provoza, da sipa gorivo i da se vraća odmah. Međutim, svoju sobu je nekoliko dana pre toga pospremio, što nije nikada do tada. On pođe onako i ne prođe ni pet minuta, zvoni tati telefon – priča kroz suze i dodaje:
Anđelu Đuričić zadesila tragedija!
-Zove ga komšija da dođe hitno, Nikola je nastradao. Nismo mogli da verujemo, čovek je do malo pre bio tu. Pošli smo, naravno i ništa. Da, imao je saobraćajnu nezgodu na putu do pumpe. Koincidencija je to neka, da se nije desilo, rekla bih da je nemoguće, na putu do pumpe, duvao je neki jači vetar, nasuo je gorivo – kaže frizerka i dodaje
-Vratio se i sad ima ta velika krivina, kada je prošao nije bilo ništa, a kad se vraćao, drvo je palo na put baš iza krivine. Pokušao je da izbegne to drvo, jer ga je video i eto skrenuo je sa strane. Livada je bila, ali je on mislio da nema ništa, a po sred te livade se nalazila ogromna rupa i prosto, umesto da prođe ravno, upao je u rupu. Došli smo i zatekli smo strašnu situaciju – rekla je Anđela tom prilikom u rijalitiju.
HypeTv.rs / S.S.
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMAWHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
Hype zvezde
Novi šou pod okrijem Hype produkcije Hype Zvezde će zablistati nikad jače na javnoj sceni.
Zainteresovani takmičari se mogu do 1. marta prijaviti za audicije u Beogradu, Nišu, Šapcu, Sarajevu, Banja Luci, Zagrebu, Skoplju i Podgorici.
Prijava se vrši klikom na OVAJ LINK.