Background adbanner
calendar

Nedelja 17. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„DOŠAO MI JE KRAJ…“ Era Ojdanić završio u bolnici, naglo mu pozlilo Vučić: Svi koji su učestvovali u nemirima biće uhapšeni u narednih 10 dana ON DELI PRAVDU U MEČU SEZONE ZVEZDE I PAFOSA: Dejanu Stankoviću dao crveni karton, dok je Partizanu doneo sreću „ONA DOŽIVOTNO NE MOŽE DA IZVODI MOJE PESME“ Čvorak zarežao zbog bivše članice „Lune“! DA LI JE BILO RAZMATRANJA O UVOĐENJU VANREDNOG STANJA? Vučić otkrio istinu! „BILI SMO I KOD NJEGOVOG TATE“ Anđela o upoznavanju Gastozove porodice: Ima jednu ZAMERKU! ENA ČOLIĆ ISKRENO O ODNOSU SA ZLATOM PETROVIĆ! Otkrila da li je DOŠLO DO SUSRETA „TO SU JAKO SEBIČNI I ODVRATNI LJUDI“ Aleks Nikolić sve zapanjila novom objavom, ispljuvala je baš NJIH! (FOTO) KRIO ISTINU DOK MU JE KRV LILA U BAZENU: GREG LOUGANIS nakon udarca glavom o dasku, PREĆUTAO DA JE HIV POZITIVAN, dok mu se ukazivala PRVA POMOĆ SLOVENCU PAO MRAK NA OČI! Dončić se povredio na NEVEROVATAN NAČIN, a onda posle poraza psovao sudije i to na SRPSKOM (VIDEO) VUČIĆ O RAZGOVORIMA PUTINA I TRAMPA: „Od presudnog su značaja za čovečanstvo“ POZNATA GLUMICA NIJE IMALA DECE! Otkrila je razlog, ovo se nije znalo! STABLO PALO NA DETE I UBILO GA: Istraga u toku MUZIČKI PAR SE ŽESTOKO POSVAĐAO PRED KAMERAMA! „Otkud ti ta glupost?!“ (Video) NAŠ GLUMAC BIO U KANDŽAMA POROKA! Odlučio da progovori o SVEMU, pa priznao da je bio u ustanovi za LEČENJE OD ZAVISNOSTI ENA ČOLIĆ VIŠE NE ŽELI DA ĆUTI! Otkrila da li su ona i Peja obnovili vezu, pa spomenula i SINA, njene reči će vas ŠOKIRATI

ANA NIKOLIĆ: Sa Sašom Mirkovićem sam uvek turbulentno i dobro sarađivala i opet ću!

Objavio: RHT
05/07/2023 9:22 PM

Ekipa popularne Hype televizije imala je ekskluzivnu priliku da razgovara sa poznatom pevačicom Anom Nikolić, dok je napuštala svoju zgradu. Iako je Ana pokazala volju da razgovara, novinari su naišli na teškoće pri postavljanju pitanja.

Foto: HYPETV

– Predaja nije opcija! Odlično sam, što? Slala sam vam kafe da se osvežite. Nisam ni znala kakvu podršku imam od ljudi. Kad ti Bog oduzme nešto… Da, delujem kao jaka žena, ali zapravo ume da bude i teško i naporno. Uvek sam dobro. Nemam prava da ne budem dobro. Takav je posao, tako je, prosto – kazala je Ana Nikolić pred našim kamerama, koja je izgledala odlično posle turbulentnog perioda za sobom. Nikad nisam čitala komentare, da ih čitam završila bih u Lazi, gde ću svakako završiti, ima vremena. Moram da radim sada. Ne čitam komentare glupave –govorila je Ana odlazeći ka automobilu.

Ipak, upornost novinara doveo je do trenutka kada je postavio ključno pitanje o njenom odnosu sa Sašom Mirkovićem.

Foto: HYPETV

-Da li je tačno da te je Saša Mirković savetovao da ideš na lečenje, a da ti nisi želela, već da si htela da ideš kod vračare?

Što se tiče Saše Mirkovića, mislim da je nešto pobrkao. Ili mene, ili možda lekove… Kao i što moja majka ne želi da ih pije. Što se mene tiče, uvek ću mu biti zahvalna, bila je to jedna lepa saradnja. Šest, sedam meseci smo sarađivali… Ne možemo nas dvoje zajedno, naša prva saradnja je počela tako što sam skoro pa iskakala iz kola u pokretu, figurativno. Petnest minuta je trajala tad. Druga saradnja nam je trajala, evo, sedam meseci. Možda treća bude duža, videćemo. Postoji šansa za novu saradnju sa njim, uvek, sa nama se nikad ne zna – rekla je ona, pa otkrila da li je otkazala koncert u Areni i prokomentarisala šuškanja da se obraća vračarama za pomoć.

Arena će biti. Što se tiče priča da se obraćam vračarama, ne… Ja verujem u Boga, meni je deda sveštenik, ne verujem u te gluposti – zaključila je Ana.

Ceo intervju pogledajte u videu ispod:

hypetv.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner