Background adbanner
calendar

Nedelja 3. Avgust, 2025

Ana Korać otputovala sa suprugom na LUKS DESTINACIJU pa pokazala kako muž brine o sinu: „Najbolji tata“

Objavio: RHT
16/06/2023 2:24 PM

Ana Korać, starleta i bivša učesnica rijaliti programa Zadruga, postala je majka krajem februara kada je na svet donela dečaka.

Foto: Printscreen Instagram

Na društvenim mrežama redovno deli trenutke uživanja u majčinstvu.

Ana je na svom Instagram profilu objavila slike iz aviona, što je izazvalo spekulacije da je njen suprug ponovo organizovao putovanje na neko luksuzno odredište gde će cela porodica uživati zajedno.

Na fotografijama se vidi kako njen suprug pažljivo drži dete u naručju tokom leta avionom.

– „Srećna porodica, najbolji tata“ – stoji u opisu Anine fotografije.

Podsetimo, Ana je nedavno progovorila i o majčinstvu.

– Odlično se osećam, baš onako kako sam i zamišljala, srećno, blagosloveno i ispunjeno. Roditeljstvo u ženi budi najvrednija osećanja. Moje srce, duša, kompletno biće je posvećeno sinu, koji je centar mog sveta. A bebac je predobar, mio, sladak i malen. Upoznajemo se polako, obožavamo i slušamo, i ja njega i on mene – rekla je Ana za domaće medije.

BONUS VIDEO:

(Hypetv.rs/Blic.rs)

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner