utorak, 21. okt 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: Alen Islamović ima PRIVATAN BIZNIS o kome se malo zna! Pritom i UŽIVA: „Donesem LEŽALJKU, NATOČIM ČAŠU VINA I…“
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » Alen Islamović ima PRIVATAN BIZNIS o kome se malo zna! Pritom i UŽIVA: “Donesem LEŽALJKU, NATOČIM ČAŠU VINA I…”
JET SETNEWSNOVOSHOWBIZSKANDALVESTI

Alen Islamović ima PRIVATAN BIZNIS o kome se malo zna! Pritom i UŽIVA: „Donesem LEŽALJKU, NATOČIM ČAŠU VINA I…“

03.09.2024 | 09:39
JET SET NEWS NOVO SHOWBIZ SKANDAL VESTI
Vreme čitanja 3 min.
Podeli

Alen Islamović ima PRIVATAN BIZNIS

Muzičar je milione zaradio od bavljenja muzikom, a evo šta je njegova posebna strast.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Alen Islamović izuzetno je uspešan u muzičkom svetu, ali je rešio da, pored toga, novac zarađuje na drugačiji način.

Uzgaja lešnike, a njegova plantaža u Bihaću privlači pažnju vodećih evropskih kompanija, a lešnici se izvoze čak u Švajcarsku i Nemačku.

Na zemlji koju je nasledila njegova supruga, peskovito je zemljište. Islamović ima lešnike Alen koji su kako kaže, među najboljima na području Evrope.

Alen Islamović ima PRIVATAN BIZNIS

„To je moj mir i moje zadovoljstvo. Ovamo dolazim posle svakog koncerta kako bih napunio baterije. Donesem ležaljku, natočim čašu vina i ne treba mi ništa više„, naglašava pevač.

„To je sorta koju su još zvali i Titovi lešnici, zato što je Tito naložio svojim agronomima da mu uzgoje sortu koja bi mogla da uspeva u ovakvim područjima. Radi se o posebnom plodu. Otkako sam u lešnicima često znam da kupim sve vrste čokolada s lešnicima i da ih operem kako kako bih okusio lešnik. Odmah znam da prepoznam koji je istarski, jer je cenjen u celoj Evropi. Mnogo je veći i ukusniji od ostalih. Kada naiđem na neku drugu sortu, čudim se kako sam to prije mogao da jedem, jer je ukus neuporediv s ovim krupnijim“, izjavio je Islamović.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

„Lešnik UPOREĐUJU SA ZLATOM“

„S druge strane lešnik danas uspoređuju sa zlatom. Koristi se u farmaciji i to u velikim količinama. Od njega se proizvode ulja za kozmetičke svrhe. Ljuska lešnika je najbolja kalorična vrednost za proizvodnju peleta za grejanje, a koren za uzgoj tartufa, ako to neko zna uzgajati. Jednom rečju, jedna fenomenalna biljka koja rađa od 80 do 100 godina i nudi veliko bogatstvo onima koji se brinu za nju“, ispričao je Alen ranije.

Bez razloga ŽESTOKO KRITIKOVALI

Koncert u Splitu koji je grupa Bijelo dugme održala u subotu veče, izazvao je osudu pojedinih hrvatskih udruženja.

Pošto je na bini izvedena numera „Pljuni i zapjevaj moja Jugoslavijo“ i na video-bimu predstavljena zastava Jugoslavije (što nije nikakav problem), javili su se pojedinci.

Iz jednog udruženja smatraju da Alen Islamović treba da se proglasi nepoželjnom osobom u Hrvatskoj.

Muzičar je izjavio kako iz njegove zemlje niko ne može da ga izbacuje.

Foto Antonio Ahel/ATAImages

Podsetimo, Alen ima hrvatski pasoš i državljanin je ove zemlje. Takođe, ima i državljanstvo Bosne i Hercegovine. Gorepomenuta pesma i uopšte hitovi Bijelog dugmeta su antologijski. Generacije su uz te pesme rasle, a pripadaju najlepšem periodu – kada je bivša Jugoslavija bila veoma jaka. Treba naglasiti da se sa pasošem bivše Juge ulazilo u svaku zemlju na svetu bez vize, pa i kada se išlo na koncerte sličnih grupa.

Hypetv.rs V.M.

OZNAKE:Alen IslamovićAlen Islamović privatni biznisAlen Islamović suprugaBeogradBiHBihaćbijelo dugmeCrna GoraHrvatskahypetv.rsMakedonijaPodgoricaprivatni biznisSarajevoskopljeSrbijaZagreb
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava ZAJEDNIČKIM SNAGAMA! „Obnova dela pruge Beograd – Bar kroz Srbiju koštaće između 1,5 i dve milijarde evra što ćemo znati posle tendera“, najavio je Vesić
Sledeća objava PLJUŠTE UVREDE! Janjuš se obratio Aneli nakon što se saznalo da joj je slao glasovne poruke!
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

BAKA PRASE SE SKINUO GO! Devojka ga slikala, a on šokirao pričom o NASILJU?!

Poginuo muškarac u saobraćajnoj nesreći kod Barajeva

Zemljotres u komšiluku!

OVO JE RAZLOG RAZVODA IGORA KOJIĆA OD PEVAČICE?! „Shvatio je da ona neće odustati, a tu su krenuli problemi“

Kometa Lemon biće najbliže Zemlji u poslednjih oko 1.300 godina!

„PUN KOMPLEKSA I ZLA U SEBI!“ Milica Dabović oplela po Asminu Durdžiću, ovo ju je IZVELO IZ TAKTA!

Ne propustite

PRIPREMITE SE! Stižu mraz, kiša i tropske temperature!

DRUŠTVO VESTI

HOROSKOP ZA UTORAK, 21. OKTOBAR! Rakovi slušajte svoje EMOCIJE, a ovom znaku će INTUICIJA pomoći u JEDNOJ STVARI

HOROSKOP VESTI

OVE BILJKE NAJBOLJE UKLANJAJU TOKSINE IZ VAŠEG DOMA! Vazduh će biti čistiji, a prostor lepši

DRUŠTVO VESTI

HITNO OGLAŠAVANJE DARKA LAZIĆA NAKON NESREĆE!

SHOWBIZ VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?