Pevačica Aleksandra Stojković Džidža bila je izuzetno popularna, ali se u poslednje vreme povukla u medijsku ilegalu.
Ćerka kompozitora Dragana Stojkovića Bosanca nedavno je prošla kroz težak period, kada je izgubila bebu.

Iako “izbegava” medijska pojavljivanja, Džidža se rado odazvala na poziv vredne ekipe HYPE televizije na ekskluzivni intervju.
U studiju HYPE televizije Džidža je otvorila dušu o bolnom gubitku bebe, te priznala kako je reagovala na brojne medijske natpise o njenoj intimi.

– Meni je prvo bio šok kada je to izašlo u medije, što nisam ni želela, jer to ne valja. Tada sam bila u ranoj trudnoći i doživela sam stvarno veliki stres, tresla sam se i nisam želela da se sazna. Nisam želela da pojedini ljudi znaju za to, neki moji bivši prijatelji i neprijatelji, ipak je to moja intima – ispričala je Džidža za Hype.
Pevačica je otkrila da su joj brojni medijski natpisi dodatno su otežali situaciju u kojoj se već nalazila.

U danima nakon tragičnog gubitka, najveću snagu i podršku pronašla je u porodici i partneru.
– Porodica je bila uz mene i moja i njegova, naravno on prvenstveno. Tih pet dana, posle toga nisam ni izlazila iz kuće, a on je isto pet dana bio sa mnom u kući. To jako znači, zaista – rekla je pevačica za Hype.
Džidža ističe da joj je podrška najbližih pomogla da pronađe snagu da nastavi dalje u ovim teškim trenucima. Pevačica je progovorila i o svom partneru, te nam je priznala koliko je srećna i zaljubljena.

Upitali smo je i da li su tačne spekulacije da se tajno udala, a takođe je prokomentarisala i brojne estradne aktuelnosti. Šta nam je sve pevačica otkrila saznaćete kada pogledate ceo intervju.
Ceo ekskluzivni intervju pogledajte ispod.
Hypetv.rs/D.R.