FENOMENALAN DAN SRPSKOG TENISA! Najpre Olga, sad i Aleks! Krunićeva u POLUFINALU Ruana!
Fenomenalan dan srpskog tenisa!
Aleksandra Krunić je eliminisana na startu turnira u Ruanu, od Olge Danilović. To je bilo u singl konkurenciji, ali je u dublu stigla do finala.

Krunićeva i Amerikanka Sabrina Santamarija su u meču polufinala pobedile Italijanke Nuriju Brankaskiju i Kamilu Rosatelju sa 2:1 (2:6, 6:2, 10:5).
Meč je obilovao brejkovima. U prvom setu ih je bilo čak šest, a u prva četiri gema viđena su četiri.
FENOMENALAN DAN SRPSKOG TENISA!
Posle 2:2, Italijanke su oduzimale servis rivalkama, za 4:2 i 6:2. U drugom ih je bilo bilo ukupno četiri, a tri su bili u korist Srpkinje i Amerikanke.
U odlučujćem setu, tandem Krunić – Santamarija je bio sve vreme u vođstvu, pa je u jednom trenutku imao i prednost od 7:1. Na kraju je bilo 10:5, a ceo meč je trajao sat i 17 minuta.
Za trofej, igraće protiv pobednica iz duela Irina Hromačeva/Linda Noskova – Kvin Glison/ Magali Kempen.
Nagradni fond u Ruanu je 239.212 evra.
Hypetv.rs/B.S./
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.