Pevačica Aleksandra Bursać sitno broji do porođaja kada će roditi ćerku za koju su odlučili da se zove Kasija.

Tim povodom je na društvenoj mreži Instagram otkrila detalje porođaja.
– Brzo mi je prošlo prvih sedam meseci, a ovaj osmi mi je kao u nedogled. Kažu da je osmi i deveti najteži i jeste po meni – rekla je na početku Aleksandra, pa otkrila gde će se poroditi.
Nju su pitali i gde planira da se porodi i da li će suprug biti sa njom, koji je inače 10 godina mlađi.
– Privatna bolnica je u pitanju. Neće prisustvovati, ali će biti sa mnom posle porođaja. Tako smo izabrali. U privatnu kliniku idem jer doktor koji mi vodi trudnoću radi privatno, kao i babica u koju imam poverenja – rekla je ona.

Iako joj se porođaj primakao, ona kaže da još uvek nije pripremila torbu za porodilište.
HypeTv.rs / N.Š.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
PROČITAJTE I:
PRATITE NAS!
HYPE TV
Srbija: mts Iris – 146 i 295, m:sat – 29, Supernova – 46, Iris GO – 94, Total TV – 29, Arena Cloud – 48
Hrvatska: Hrvatski Telekom – 865
Slovenija: Telekom Slovenije – 340
Kosovo i Metohija: mts – 146 i 295, m:sat – 20, KTV – 97
Bosna i Hercegovina: m:tel IPTV – 43, m:sat (Republika Srpska) – 52, m:sat (BiH) – 64, Supernova – 47, Supet TV – 43
Crna Gora: m:tel – 173, m:sat – 57
Severna Makedonija: Makedonski Telekom – 72 m:sat – 76, Move TV – 22
Dijaspora: m:tel GLOBAL, m:tel TV -118