petak, 14. nov 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: „Lično JA sam SASTAVLJAO SPISKOVE!“ Aleksandar Vulin se oglasio o HAJCI posle Severininog ZADRŽAVANJA na SRPSKOJ GRANICI
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » “Lično JA sam SASTAVLJAO SPISKOVE!” Aleksandar Vulin se oglasio o HAJCI posle Severininog ZADRŽAVANJA na SRPSKOJ GRANICI
NEWSNOVOPOLITIKAVESTI

„Lično JA sam SASTAVLJAO SPISKOVE!“ Aleksandar Vulin se oglasio o HAJCI posle Severininog ZADRŽAVANJA na SRPSKOJ GRANICI

27.08.2024 | 11:58
NEWS NOVO POLITIKA VESTI
Vreme čitanja 3 min.
Podeli

Aleksandar Vulin se oglasio o HAJCI posle Severininog ZADRŽAVANJA na SRPSKOJ GRANICI

Potpredsednik Vlade Srbije reagovao je na hajku koja se povela protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučiča.

foto: Borislav Zdrinja/ZIPA PHOTO/ATAImages

Aleksandar Vulin oglasio se o slučaju hrvatske pevačice Severine koja je u nedelju uveče zadržana nekoliko sati na srpskoj granici.

„Sav ološ koji misli da Srbi nemaju ni državu, ni samopoštovanje mogao se uveriti u suprotno kada im je na našim granicama rečeno da nisu dobrodošli. Nekima zato što su pevali o Orićevim klanjima Srba na Božić. Nekima zato što su prebijali našu decu na koncertima. A na mrežama psovali srpsku majku, pevali da im ne može niko ništa jer: ‘Jači smo od Srbije’.

„Halakali kako su pokazivali simbole Velike Albanije, slavili Antu Gotovinu. Na spiskovima koje sam lično sastavljao kao ministar policije i kao direktor BIA. I uz naredbu predavao nadležnim organima bilo je stranih državljana koji su u Srbiju dolazili da učestvuju u nasilnim protestima. Ali i narko-bosova od kojih i sada strepe od Sarajeva do Prištine i Skoplja. A u Srbiji smo im oduzimali vozila i vraćali ih peške preko granice“, izričit je bio Vulin.

Severina Vučković
Foto: ATA Images

Ovo se odnosi i na one koji su govorili da je Srbija genocidna.

„Nemojmo zaboraviti, stavio sam na spisak uz meru obavezno zadržavanje i pojačana kontrola i poslanike iz Skupštine Crne Gore koji su glasali da je Srbija genocidna. Na spiskove sam lično stavio Srbe koji nose cveće na grob šiptarskim ubicama. I brojnim ustašama  koji u Vukovaru pevaju „Juri i Bobanu“, a onda bi da dođu u Bač i još jednom nam pljuju u lice.“

„Neki su molili LIČNO“

„Svi do jednog su cvilili i tražili da im se zabrana skine i svi do jednog su govorili da ima gorih od njih. Da nisu mislili to što su pevali i pričali. I svi do jednog su kukali da im zabrana uzima novac ili ih ometa u upravljanju imovinom koju poseduju u Srbiji. Neki su molili lično, neki preko menadžera, a neki i preko premijera svojih država“, rekao je potpredsednik Vlade Srbije.

Aleksandar Vulin se oglasio o HAJCI posle Severininog ZADRŽAVANJA na SRPSKOJ GRANIC

„Mnogi su pokušavali tajno da dođu do Aleksandra Vučića koga su javno pljuvali. Spiskove sam pravio ja po zakonu i po savesti i žalim što im se nisam više posvetio, jer vidim koliko ološa je nepravedno zaboravljeno. Aleksandar Vučić o tome nije bio pitan niti je trebao da bude“, zaključio je Aleksandar Vulin.

Hypetv.rs V.M.

OZNAKE:Aleksandar VučićALEKSANDAR VULINhypetv.rspotpredsednik vlade srbijepredsednik srbijeSeverinaSeverina Vučkovićzadržavanje na granici
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava OVE DELOVE SRBIJE ĆE ZASUTI GRAD! Hitno se oglasio RHMZ, kreće haos naredna 3 dana
Sledeća objava SADA JE SVE OTKRIVENO! Šuškalo se svašta, a ovo je pravi razlog zašto je ČOLA prodao VILU NA KOŠUTNJAKU?!
1 komentar
  • Dejan kaže:
    27.08.2024 u 14:36

    Ovaj što pozajmljuje od tetke pare bi masi naroda zabranio ulaz u Srbiju i nekoliko hiljada ljudi izbacio iz Srbije. Onda bi sa Vučkom bez protestovanja rasprodali Srbiju strancima i napravili rudnik do rudnika.
    Svoj teritorij je obavezan uslov za opstanak svakog naroda i nacije. To naši vladari srboljubci i patrioti namerno zaborave kad su njihovi interesi prioritet. „Srbomrzci“ i narod protestuju i bune se, ali ovi patriote ne odustaju od prodaje.

    Odgovori

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

„SREĆA ŠTO SAM ŽIVA!“ Lejdi Gaga završila na PSIHIJATRIJI, godinama KRILA SVE – evo od koje BOLESTI SE LEČI!

PRIZNANJE! JANA SE KAJE ZBOG ODNOSA PREMA ĆERKI! „Teško mi je palo, mislim da se više neće ponavljati takva greška!“

SRBIJA UVODI E-BOLOVANJE! Poslodavci, lekari i RFZO u jedinstvenoj mreži!

„IMALA BIH S*KS SA SAŠOM KOVAČEVIĆEM, DA MU NE ZNAM ŽENU!“ Nataša Bekvalac ŠOKIRALA izjavom!

NADA OBRIĆ OTKRIVA SVE TAJNE IZ ŽIVOTA U EMISIJI „PRETRES“ NA HYPE TELEVIZIJI! „Ja sam otišla u raj! To je toliko cveća, sunca…“

UDAJE SE BOJANA LAZIĆ?! Priznala da se VRATILA BIVŠEM, pa ŠOKIRALA: „Na kraju se uvek pomirimo!“

Ne propustite

BED BANI OSVOJIO NAGRADU LATINO GREMI ZA ALBUM GODINE

JET SET VESTI

PREDSEDNIK VUČIĆ NAJAVIO IZ PARIZA: Beograd dobija metro za 2 do 3 godine, ugovor se potpisuje do 15. decembra

POLITIKA VESTI

SANDRA AFRIKA I ĐUNTA U VEZI?! Mreže se USIJALE – Baka Prase PODGREJAO ove priče POTVRDOM?! (FOTO)

SHOWBIZ VESTI

TEJLOR I TRAVIS PLANIRAJU INTIMNO VENČANJE! Porodične pripreme u luksuznoj vili!

JET SET VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?