Background adbanner
calendar

Petak 22. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
OVE NOVČANICE U SRBIJI SE POVLAČE IZ OPTICAJA! Iz Narodne banke navode: „Postoji više razloga!“ VUČIĆ RAZGOVARAO TELEFONOM SA PREDSEDNIKOM VENECUELE: „Srbija ceni vašu podršku“ GASTOZ VRŠIO NUŽDU U TAKSIJU?! Javio se on UŽIVO U PROGRAM i raskrinkao rijaliti igrača! ANĐELA BLEDA OD ŠOKA! HAOS NA MARAKANI! Milojević čeka važnu vest pred meč odluke! „ODRIČEM SE SVOGA SINA!“ Maca šokirao rečima, zbog jedne osobe nasledniku ne bi oprostio: „Sam*ubio bih se“ Hitna pomoć intervenisala zbog povređenih u sudaru! UKUPNO IMALI 111 INTERVENCIJA! PREDSEDNIK VUČIĆ SE OGLASIO RANO JUTROS: Poslao je moćnu poruku! „PRE BIH SNIMIO DUET SA MILJANOM KULIĆ NEGO SA KRISTIJANOM GOLUBOVIĆEM!“ Mišel Gvozdenović na TANKOM LEDU! A tek da čujete šta je rekao o Anđeli Đuričić i Dalili Mujić! ŠOK! OVO DANAS NIKAKO NE RADITE! A jedan običaj je posebno važan! ISKLJUČENJE STRUJE ZA DANAS! Ovi delovi Beograda će biti bez električne energije STIŽU NEPOGODE! U NAREDNA DVA SATA PLJUSKOVI I GRMLJAVINA! DNEVNI HOROSKOP ZA 22. AVGUST! Jarac na ivici nervnog sloma, Bik dobija ponudu karijere koja menja sve, ovaj znak dobija novac POZNATA GLUMICA POSTALA MAMA U 21. GODINI! Srećne vesti objavila javno, čestitke se nižu (FOTO) SOFI TKAČENKO SE NE RAZDVAJA OD NOVOG DEČKA! Evo o kome se radi! (FOTO) „DŽABE JOJ SVE, OD NOVCA NIŠTA NEĆE VIDETI“ Anđela Đuričić NEĆE DOBITI HONORAR IZ RIJALITIJA, otkriveni ŠOK DETALJI?! NAJMEKŠE KIFLICE NA VODI: Recept za savršeni posni zalogaj!

„ONI SU PRIZNALI NEZAVISNOST I TA PRIČA ZA NJIH JE ZAVRŠENA“ Predsednik Srbije se obraća javnosti: „Samo najsnažniji su ostali na našoj strani“

Objavio: RHT
13/09/2024 6:30 PM

Predsednik Srbije se obraća javnosti

PHOTO: TANJUG/VLADIMIR ŠPORČIĆ

Predsednik Srbije se obraća javnosti

Predsednik Aleksandar Vučić se obraća javnosti. Očekuje se da saopšti mere i poteze koje će Srbija preduzeti povodom poslednjih jednostranih poteza vlasti Aljbina Kurtija.

Vučić je na početku rekao da Srbija napreduje odlično, ali ono što je naša najbolnija tačka jeste Kosovo.

– Srbija se nalazi danas u ne lakoj pravno političkoj situaciji po pitanju KiM, ekonomski veoma dobro, možda i odlično. Ono što ostaje naša najbolnija tačka jeste Kosovo i Metohija. Pre nego što ukažem na konkretne mere, želim da nekoliko rečenica ukažem na kontekst u kojim donosimo mere koje ćemo izneti.

PHOTO: TANJUG/VLADIMIR ŠPORČIĆ

– Kosovo je gubilo stanovništvo već od 81. godine. Albanci su videli svetlo na kraju tunela kada su krenuli štrajkovi. Čekali su svoj trenutak, mi nismo razumeli sve što se zbiva u svetu i za to smo platili visoku cenu. Tragičnu cenu smo platili. Kosovo je demokratsko pitanje i mislili su da će ga lako rešiti.

Predsednik je podsetio i na istorijska dešavanja, od 1981. godine, NATO agresije, Martovskog pogroma, jednostranog proglašenja nezavisnosti tzv. Kosova.

 85 zemalja priznalo je nezavisnost Kosova, i ta priča je za njih završena. Do 2013. godine imali potpuni ekonomski kolaps, rušenje nekoliko država u kojima smo bili. To je praćeno uz opštu nebrigu. Imamo 112 zemalja koji priznaju nezavisnost. Samo najsnažniji i koji imaju sličnu situaciju kao mi ostaju na našoj strani. Tada dolaze razgovori i pregovori oko Briselskog sporazuma.

Hypetv.rs/E.B.

BONUS VIDEO:

“Rodicu Relji dete! Zamolila sam ga da me ne zaprosi!” Popovska “Zameraju mi sto sam sa njim!”

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

PRODAJA KARATA ZA KONCERT ACE LUKASA I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner