Background adbanner
calendar

Utorak 3. Jun, 2025

„Ako tebi na tvojih 6.000 EVRA, TREBA JOŠ HILJADU – EVO TI“: Barbara Bobak besna na kolege zbog bakšiša, pa ih nazvala pogrdnim imenom

Objavio: RHT
01/11/2023 1:45 PM

Pevačica Barbara Bobak je skrenula pažnju javnosti na sebe vezom sa folkerom Darkom Lazićem, a onda i burnim raskidom. Ipak, niko ne može da joj ospori pevački talenat zbog čega su njeni nastupi dupke puni.

Foto: Printscreen Instagram

Baraba Bobak je, naime, često angažovana i na privatnim slavljima, a sada je u jednom intervjuu otkrila i da nikada nije zadržala bakšiš koji je dobila od gostiju, već da isti daje svojim muzičarima.

– Nikada nisam uzela bakšiš, sve ostavim muzičarima da podele, smatram ko god to da ne radi je prokleto đubre jedno, ti pevači imaju muzičarske dnevnice, a pevači uzimaju na hiljade i hiljade evra i ako tebi na tvojih 6.000 evra treba i tih hiljadu – evo ti!“, rekla je Barbara i otkrila čime se bavila pre nego što je uplovila u pevačke vode.

Foto: Printscreen Instagram

Potičem iz jedne obične, normalne porodice. Bila sam vukovac u osnovnoj školi, odlikaš u srednjoj, gimnaziji. Dugo sam radila kao kopirajter za jednu australijsku firmu jer sam se trudila da već od 18. godine ne budem roditeljima na teretu i postanem samostalna. Radila sam i u jednoj teretani pre nego što sam počela da pišem te članke na engleskom jeziku. Želja za pevanjem se javila slučajno kada sam videla objavu na društvenim mrežama jedne drugarice koja je pevačica. Ja sam uvek lepo pevala, ali sam se stidela i snebivala da pevam pred drugima. Sedela sam u tom momentu sa drugarima sa fakulteta kada sam to videla. Inače, studirala sam programiranje.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs/blic.rs

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner