ACA AMADEUS SE RAZVODI, A ĆERKE SE ODREKAO! Ekskluzivno za Hype TV otkriva: “NIJE PRIJATNO KAD UHVATIŠ ŽENU SA DR*GOM! Imam dokaze, tražiću veštačenje!”
ACA AMADEUS SE RAZVODI, A ĆERKE SE ODREKAO! Ekskluzivno za Hype TV: NIJE PRIJATNO KAD UHVATIŠ ŽENU SA DR*GOM! “Imam dokaze, tražiću veštačenje!”
Aleksandar Stanimirović, poznatiji kao Aca Amadeus, razvodi se od žene, što je sada i potvrdio za našu medijsku kuću.
Klavijaturista je šokirao navodima da njegova supruga koristi narkotike, i da je to bio okidač kraha braka.

“Podneo sam tužbu za razvod. Nije prijatno kad uhvatiš ženu sa dr*gom. Kod mene je to kao kod ćaleta. Nisam pretpostavljao da ona ona konzumira to. Sve to čudno, malo sam se i uplašio, pravo da ti kažem”, izjavio je Aca.
“Naravno, ćerka je na njenoj strani, zato sam se ćerke i odrekao, apsolutno. Sve je ostavljeno deci mog brata Bokija, on svira sa mnom, znate ga. Život je mnogo lep, ali sve je to normalno da se dešava. Znaš kako pokojni muftija Zukorlić kaže: ‘Izdaja se ne prašta’, što se tiče ćerke. Sa ženom je super, nema trećeg lica ni kod mene ni kod nje. Samo sa drogom neću da imam posla”, dodao je muzičar.
ACA AMADEUS SE RAZVODI, A ĆERKE SE ODREKAO! Ekskluzivno za Hype TV: NIJE PRIJATNO KAD UHVATIŠ ŽENU SA DR*GOM! “Imam dokaze, tražiću veštačenje!”
Opisao je i kako je izgledao rastanak od supruge..
“Otišao sam na svirku i rekao im ‘Neću više da vas vidim’. Ona je otišla kod oca u Niš, a ja sam ovde. Nismo mi zamerali ništa jedno drugom. Mada bilo je svađa, svega, ali je sve to bilo u interesu porodice. Ali kada narkotici uđu u kuću, onda je to… ja to stvarno ne mogu. Nisam uopšte protiv toga, svako nek ima svoj život. Imam dokaze i tražiću veštačenje na sudu, idem do kraja. Sa njom nisam pričao, nema tu priče. Čak se i ne sećam. Nije to za mene šok. Muzičar sam…”, izjavio je Aca.
Ceo intervju pogledajte u nastavku:
Hypetv.rs A.Č./V.M.