nedelja, 9. nov 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: „1000 SKIJA ZA NAŠU DECU“: M:tel podržao veliku akciju Omladinskog centra Jahorina!
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » “1000 SKIJA ZA NAŠU DECU”: M:tel podržao veliku akciju Omladinskog centra Jahorina!
DRUŠTVONOVOVESTI

„1000 SKIJA ZA NAŠU DECU“: M:tel podržao veliku akciju Omladinskog centra Jahorina!

26.10.2022 | 12:05
DRUŠTVO NOVO VESTI
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

U prostorijama Ruskog doma na Jahorini, juče je upriličena donacija skija koju je deci i mladima u ime kompanije m:tel darovala generalni direktor ove kompanije, Jelena Trivan.

Foto: Printscreen M:tel

Probuditi interesovanje kod najmlađih za bavljenje sportom i slobodno vreme provoditi na planini i čistom vazduhu ideja je vodilja Olimpijskog centra Jahorina da realizuje akciju „1.000 skija za našu decu“. Promovišući sportski duh i prave životne vrednosti ulažući na pravi način u zajednicu u kojoj posluje, kompanija m:tel rado se odazvala pozivu OC Jahorina da se pridruži akciji, darujući stotinu skija mališanima, budućim skijašima.

Generalni direktor kompanije m:tel Jelena Trivan izrazila je veliko zadovoljstvo što ima priliku učestvovati u još jednoj akciji za najmlađe.

-Kompanija m:tel stub je privrede Republike Srpske i zbog toga osećamo veliku potrebu da budemo u svemu onome sto može da pomogne običnom čoveku koji ovde živi. Jedan od stubova privrede je i Olimpijski Centar Jahorina koji je postao regionalni i evropski brend, zbog čega nam je izuzetna čast što možemo da učestvujemo u zajedničkim aktivnostima, kako kao pokrovitelj zimskih i letnjih sezona tako i kao pokrovitelj velikog broja manifestacija koje organizuje, od kojih moram da istaknem Jahorina Ultra Trail, ali i akciju „Hiljadu skija za našu djecu“. Došavši na čelo kompanije m:tel želela sam da pokažem običnim ljudima da smo uvek uz njih, uz našu akciju „Niste sami“, ali i mnogim drugim društveno odgovornim akcijama pokazujemo spremnost da budemo na usluzi našeg naroda, kao i da se nađemo svugde gde smo potrebni. Kompanija m:tel spremna je i da pokrije sve preostale potrebe ove akcije, do njenog samog kraja ukoliko se akciji ne odazovu i ostale društveno odgovorne kompanije, kako bismo na taj način omogućili svakom detetu da ove zime proskija – rekla je Jelena Trivan.

hypetv.rs/alo.rs

OZNAKE:"Hiljadu skija za našu decu"JahorinaJelena TrivanM:telOmladinski centar Jahorinaskije
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava Francuska policija OTAC SKORO UBIO TINEJDŽERA KOJI JE POKUŠAO DA MU SILUJE ĆERKU- POLICIJA U ZADNJI ČAS SPASILA ŽIVOT ZLOSTAVLJAČU!
Sledeća objava BEBA ROĐENA MRTVA, DOKTORKA PREŽIVELA! Stravična saobraćajna nesreća
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

JAK ZEMLJOTRES POGODIO JAPAN! Evo gde je bio epicentar, ovo su svi detalji!

NECENZURISANI SNIMAK TRENUTKA EKSPLOZIJE AUTOMOBILA HYPE TELEVIZIJE! MONSTRUOZNO! APEL DRAVNIM INSTITUCIJAMA ZA HITNO REAGOVANJE!

EKSPLOZIJA U ŠKOLI! Učenik pod istragom, skoro 100 povređenih, među njima i osumnjičeni!

DNEVNI HOROSKOP ZA NEDELJU, 9. NOVEMBAR: Ovnovi treba da odmore od obaveza, Ribe rešavaju nesporazume, a evo šta čeka ostale!

FK Novi Pazar

„IMAMO MNOGO TOGA DA PONUDIMO!“ Novi Pazar bez straha u Humskoj!

Foto: Hype Ilustracija/ Ljubavni odnosi, svađa

OVO GA OTKRIVA! Ovo su tri stvari koje pokazuju da vaš partner još uvek nije preboleo bivšu!

„U HYPE-u I TREĆA SMENA RADI PUNOM PAROM“ Saša Mirković sa puta svratio u prostorije televizije, pa pohvalio zaposlene: „Kompletna produkcija je tu, rade neumorno, svaka im čast!“

Ne propustite

DA LI STE ČULI ZA LUDI MED? Dobar za pritisak, PECKA GRLO, a nabavlja se samo ovde!

DRUŠTVO VESTI

PADALA JE KIŠA NA MITROVDAN: Evo šta kaže narodno verovanje – da li nas čeka blaga ili oštra zima!

DRUŠTVO VESTI

POVREĐENA JEDNA OSOBA U SAOBRAĆAJKI KOD SURČINA: Uhapšen vožač kamiona, ovo su detalji!

DRUŠTVO VESTI

TAKI OBRISAO PATOS ANITOM STANOJLOVIĆ! Izvređao je za sve pare: „Obična utorak-devojka, hotelska dama i lažna lezbejka“

Rijaliti VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?