Background adbanner
calendar

Sreda 27. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„SLALA MI JE PORUKE DA SAM UBILA NJENU MAMU“ Stefani totalno raskrinkala Matoru, nacija ŠOKIRANA nakon OVIH REČI SLAĐA PORŠELINA NEPREPOZNATLJIVA! HYPE PAPARAZZO! Rijaliti učesnica potpuno promenila LIČNI OPIS – EVO KAKO IZGLEDA NAKON SVIH OPERACIJA! (FOTO) SRBIJA DRUGA DIMENZIJA ZA ESTONIJU: „Orlovi“ se zagrejali sa +36! KAMATNE STOPE NIKADA MANJE U ISTORIJI Ovo su svi detalji novih mera za kredite koje je predstavio predsednik Vučić SEXY SANDRA DEMOLIRALA DEČKU AUTO! Pevačica sve iznela javno: „Ljupka će uskoro biti mala beba“ (FOTO) BRANISLAV LEČIĆ ISKRENO O NEVERSTVU: „Doživeo sam prevaru, a i ja sam taj koji je varao“ MILOŠ BIKOVIĆ UŽIVA SA IVANOM NA KIPRU: „Držim leto za rukav, ne dam mu da ode“ (FOTO) ŽELITE DA OTVORITE SVOJ BIZNIS U SRBIJI?! Ovo je kompletan vodič za početnike! POZNATA PEVAČICA PRELAZI NA HYPE! Nakon 10 godina TV karijere sada stiže u Hype-ovo jato! “Vodim se svojim srcem” NOVAK PREOKRETOM DO TREĆEG KOLA: Svajda osetio kako je kad se Đoković namerači „SVAKO KO JE DOBAR SA OVOM SMRADINOM OD DANAS JE MOJ NEPRIJATELJ!“ Aleks Nikolić se ne smiruje: „Što se tiče ovih takozvanih „javnih ličnosti“ koji podržavaju ovu veprinu debelu..“ „GLEDAO JE KAKO UBICA MENJA ŠARŽERE I ISPALJUJE DESETINE METAKA!“ Majka ranjenog dečaka iz Ribnikara opisala javnosti nepoznate detalje masakra u školi na Vračaru! „SPODOBA LAŽE DA SAM JOJ UKRALA BAKŠIŠ!“ Ekskluzivno! Sandra Čaprić BESNA KAO RIS, brutalno oplela po koleginici! (VIDEO) NASTALA TOTALNA HISTERIJA ZA HALJINOM U KOJOJ SE VERILA TEJLOR SVIFT! Rasprodaje se munjevitom brzinom svuda u svetu! „JA SAM IZBEGLICA, SVE SU NAM SPALILI U BOSNI I HRVATSKOJ! KADA SAM DOŠLA U SRBIJU NISAM ZNALA SRPSKI JEZIK“ „NEMOJ JA DA POČNEM DA PRIČAM KAKO SU SE TVOJI UPOZNALI!“ Aleks Nikolić se obrušila na Filipa Cara: „Ti si obična zečina koja ne sme da mrdne iz svoga sela!“

„ŽELJKO JOKSIMOVIĆ ME TADA NIJE POSLUŠAO“ Saša Mirković: „Za toliko bodova nam je Ruslana uzela prvo mesto“

Objavio: RHT
31/12/2024 6:19 PM

„ŽELJKO JOKSIMOVIĆ ME TADA NIJE POSLUŠAO“ Saša Mirković

Saša Mirković otkrio zašto se naljutio na Željka Joksimovića

Vlasnik i direktor Hype produkcije gostovao je u emisiji „Pretres“ koja je privukla ogromnu pažnju publike.

Foto Hype TV

Nije tajna da je Saša Mirković najuspešniji muzički producent na našim prostorima, a on je sada pričao o poslovnim uspesima. Najveći uspeh svakako je ostvaren 2007. godine kada je Marija Šerifović, koja je bila u Sašinom timu, pobedila na Evrosongu.

Iz ideje da uđemo u Evropu nastala je pesma ‘Molitva’. Ovo je istina, možeš da dovedeš četvoro ljudi u studiju. Graju, Mareta, Mariju Šerifović i mene“, predložio je Saša voditelju emisije Stefanu Usiljaninu.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

„ŽELJKO JOKSIMOVIĆ ME TADA NIJE POSLUŠAO“ Saša Mirković

Tri godine ranije, Marijin kolega Željko Joksimović predstavljao je, tada Srbiju i Crnu Goru, na ovom takmičenju pesmom „Lane moje“.

Međutim, pobedu je ostvarila Ukrajinka Ruslana koja je osvojila 280 poena, dok je Srbija i Crna Gora imala 17 poena manje, prema podacima sa Vikipedije.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Kako je Saša Mirković rekao, naši su tada doveli trubače u bekstejdž i pozvali Ukrajince, što je zaista bio loš potez. Mirković je spomenuo i Leontinu Vukomanović, koja ga je tada, kako je rekao, mrzela.

Šta se zapravo desilo. Leontina me je u stvari mrzela zbog Željka Joksimovića jer sam učestvovao u Lanetu i drugom mestu. Tada me Željko nije poslušao, pa je Ruslanu doveo završno veče. Tada smo mi doveli trubače iz Surdulice u Istanbul. Željko je doveo Ruslanu, i za toliko nam je bodova Ruslana oduzela to prvo mesto. Ja sam se to veče vratio za Beograd… Čekao sam potom 2007. godinu da Srbija postane samostalna i prijavio pesmu“, izjavio je Mirković.

Hypetv.rs V.M.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner