Background adbanner
calendar

Nedelja 24. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
MUZIČARU SESTRA UMRLA OD TEŠKE BOLESTI! „Ja se nje ni ne sećam…“ UMRO GLUMAC SERIJE „SOPRANOVI“ U 96. GODINI! „KAKO ONE ZAJEDNO“ Buba Koreli ima i ženu i ljubavnicu, a njih dve se DRUŽE?! ŠOK! Predsednik Srbije o novim ekonomskim merama: Plod zahteva građana, ja vas molim da nam i dalje ukazujete na to šta možemo da uradimo GROBARI SU U DELIRIJUMU! Bivši igrač Lejkersa SLETEO u Beograd! Čim je stigao UČINIO je nešto zbog čega će ga navijači OBOŽAVATI! (FOTO) „REDOVNO GA OTIMA“ Aleksandra Bursać se oglasila iz spavaće sobe, ovako provodi trudničke dane sa 11 godina mlađim mužem! „NEMA ŠANSE DA JE 80% NARODA GLASALO ZA DVA FOLIRANTA!“ Čašćavaju Anđelu i Gastoza nakon rijalitija! Vučić: Smanjenje cene ogrevnog goriva, za ove građane će biti BESPLATNO! ŽENSKA SOLIDARNOST! Pevačica pružila podršku Ani posle nasilja: „Drznuo se da…“ Predsednik: Niže cene za 3.000 proizvoda u 23 grupe – zahvaljujući smanjenju trgovačkih marži „Majka je Eni zamerila…“ Jovan Pejić izneo karte na sto o Zlati i devojki: „Ne želim da moje dete sutra ima razvedene roditelje“ PORODICI IZ SRBIJE PRESELO LETOVANJE! Doživeli veliki stres na granici! „KAO SIRENA“ Pevačica pozirala u bikiniju i sve zaludela top formom! (FOTO) IGOR KOJIĆ SE ZVANIČNO RAZVEO? Evo šta su njegovi najbliži rekli! POZNATO GDE JE BIO RASTA U JEKU SITUACIJE ANE NIKOLIĆ! Pevačicin bivši se provodi ovde sa devojkom! (Foto) „NIJE OVO STO ZA DVOJE, SKLONIŠTE JE OVO MOJE“ Lukas „potopio“ Vodice, more ljudi na nastupu!

ZBOG STRASTI JE PRODAO BOGA: Tamara Đurić žestoko izvređala i ponizila Dragojevića! TREBA DA SE UBIJE, NEKA POŽURI!

Objavio: RHT
30/03/2023 9:15 AM

Tamara Đurić napala je Dejana Dragojevića nakon što je objavio da se konvertovao u islam.

Foto: Printscreen Instagram/Ilustracija

Dejanova nedavna izjava o prelasku u islam izazvala je niz reakcija u javnosti, a Tamara Đurić je javno progovorila i snažno uvredila Dragojevića zbog njegove odluke. Prvo ga je kritikovala na svom Instagram profilu napisavši:

Đubre. Ko se brine za Ramadan? Poturica je gori od Turčina – pre nego što je brzo obrisala svoj post. Tamara je zatim u razgovoru sa medijima otkrila zašto ima tako jaka osećanja o ovom pitanju.

Foto: Printscreen Instagram

– Zato što nam propagira veru, a ni sam ne zna kom se Bogu moli! Poturica! Svačiju ja veru poštujem ali ne Božijim preletačima. Vera nije stvar izbora, sa kojom se rodiš sa tom i umireš. Sa ovakvim ponosom priča čovek koji je zbog strasti, da ne kažem nešto drugo, prodao Boga, treba u najmanju ruku sam sebi da oduzme život. Znam da je to greh u našoj veri, ako u njegovoj nije neka požuri! – izjavila je Tamara, prenosi Srbija Danas.

Sve ovo je izazvalo žustru raspravu na društvenim mrežama, pri čemu mnogi kritikuju Tamarinu mržnju prema Dejanu i njegovom izboru vere. Neki su takođe istakli da svako ima pravo da izabere svoju religiju i da nije na drugima da ih osuđuju ili uvrede na osnovu njihove odluke.

BONUS VIDEO:

https://youtu.be/9zKZLeMDtXc

hypetv.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner