Background adbanner
calendar

Petak 22. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
POZNATA GLUMICA POSTALA MAMA U 21. GODINI! Srećne vesti objavila javno, čestitke se nižu (FOTO) SOFI TKAČENKO SE NE RAZDVAJA OD NOVOG DEČKA! Evo o kome se radi! (FOTO) „DŽABE JOJ SVE, OD NOVCA NIŠTA NEĆE VIDETI“ Anđela Đuričić NEĆE DOBITI HONORAR IZ RIJALITIJA, otkriveni ŠOK DETALJI?! NAJMEKŠE KIFLICE NA VODI: Recept za savršeni posni zalogaj! DA LI GA PREPOZNAJETE? Nekadašnji šarmer i zavodnik danas izgleda potpuno drugačije, SVI U ŠOKU! (FOTO) POLJSKA SPREMA RAT SA RUSIJOM?! Stiglo HITNO UPOZORENJE za Moskvu iz Varšave! OVAJ MUŠKARAC JE NE ISPUŠTA IZ VIDA! Ana Ivanović uživa s njim nakon razvoda, NE ŽELI VIŠE DA KRIJE (FOTO) RASKRINKANO SVE O MIĆINOM ULASKU U RIJALITI! Ovo je pokušao od svih da sakrije – odala ga je NJEMU BLISKA OSOBA! „NE RAZGOVARAM S NJOM GODINU DANA“ Ivan Marinković ne može više da ćuti o ĆERKI: „To je uticaj njene majke“ ISKLJUČENJE STRUJE ZA SUBOTU: Ovi delovi Beograda će biti bez električne energije tokom dana SNEŽANA BORJAN ZAPALILA DUBAI! Beli kupaći puca po šavovima, obline u prvom planu, luksuz kao iz bajke (FOTO) PEŠIĆ NE ŠTEDI POHVALE! Selektor OTKRIO kakva je situacija sa Micićem! SESTRE RAMOVIĆ ODUŠEVILE JAVNOST! Pored Džejle, i one osvajaju lepotom i harizmom, a evo čime se bave (FOTO) MNOGI SU MISLILI DA JE MLAĐA! Evo koliko zapravo Ena Čolić ima godina NAPRAVITE PREUKUSAN DOMAĆI KEČAP: Bez hemije i dodataka – kada ga jednom probate, nećete ga više kupovati! JOKIĆ JE TATA ZA PRIMER! Posle pobede Srbije uzeo Ognjenu u NARUČJE! Njena reakcija je HIT kada se približio Dončić! (VIDEO)

PUTIN ŠOKIRAO CEO SVET! RUSIJA JE SPREMNA ZA PREGOVORE!

Objavio: RHT
25/12/2022 5:45 PM

Zavadi pa vladaj, oni su to uvek pokušavali da urade, pokušavaju i sada, ali naš cilj je nešto drugo, da ujedinimo ruski narod“, rekao je ruski predsednik.

Putin
Foto: Screenshot Youtube

Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je da je Rusija spremna da pregovara sa svim učesnicima procesa u Ukrajini o prihvatljivim ishodima, ali da oni odbijaju pregovore.

Putin je u intervjuu za TV Rusija-1, odgovarajući na pitanje da li se približavamo opasnoj liniji u vezi sa situacijom u Ukrajini, rekao da to ne smatra toliko opasnom, a da Rusija deluje u interesu građana, prenosi RIA Novosti.

Ne mislim da je to toliko opasno. Mislim da delujemo u pravom smeru, štitimo naše nacionalne interese, interese naših građana, našeg naroda. I jednostavno nemamo drugog izbora nego da zaštitimo naše građane“, istakao je ruski lider.

Putin je dodao da je Rusija uvek nastojala da svi sporovi budu rešeni mirnim putem, pregovorima, ali da je druga strana imala drugačiji stav.

Prema Putinovim rečima, sve se zasniva na politici geopolitičkih protivnika Rusije, koja je usmerena na rasparčavanje Rusije.

„Zavadi pa vladaj – oni su to uvek pokušavali da urade, pokušavaju i sada, ali naš cilj je nešto drugo – da ujedinimo ruski narod“, rekao je Putin.

On je dodao da Rusija nije mogla da se ponaša cinično kao Zapad kada je reč o Ukrajini, jer, kako je naveo, Rusija „ima drugačiju filozofiju

Prema njegovim rečima, Zapad ima pre svega materijalni pristup, a Rusija duhovni.

Putin je istakao da je uveren da je 99,9 odsto građana Rusije spremno da žrtvuje sve za interese otadžbine.

„To me samo još jednom uverava da je Rusija posebna zemlja i da ovde žive posebni ljudi“, rekao je predsednik Rusije.

Izvor: Alo!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner