Nedelja, 1. mar 2026.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: Milicina majka protiv Filipa Cara! MILICA SE PONIŽAVA, kad bi joj ćerka ostala u drugom stanju ovo bi uradila!
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2026 Hype TV
Home » Milicina majka protiv Filipa Cara! MILICA SE PONIŽAVA, kad bi joj ćerka ostala u drugom stanju ovo bi uradila!
VESTI

Milicina majka protiv Filipa Cara! MILICA SE PONIŽAVA, kad bi joj ćerka ostala u drugom stanju ovo bi uradila!

14.12.2022 | 10:45
VESTI
Vreme čitanja 4 min.
Podeli

Ona je otkrila odmah na početku da nije zadovoljna ponašanjem svoje ćerke u „Zadruzi 6“.

FOTO: printscreen/youtube

Dobro sam, koliko može da se bude dobro. Nisam zadovoljna što se moja ćerka ponižava tamo, to mi najviše smeta. Drugo ništa, ona je mlada, nije zauzeta, nemam nekih drugih zamerki velikih. Samo to što se ponižava, treba sama da shvati neke stvari, njena je greška što ide srce. Nije shvatila da Car ulazi sa smišljenom igricom, trebalo je to da pretpostavi – rekla je

Ona je ispričala da je Miličino prijateljstvo sa Aleksandrom Nikolić bilo iskreno, te da se ona otkako je ovo puklo potpuno izgubila kompas.

– Ne znam šta joj se desilo, pogubila se totalno. Prekid drugarstva između nje i Aleksandre, od toga je sve krenulo, potonua je, ona je samo lepe reči imala o Aleksandri, čule su se preko leta, mnogo je volela Aleksandru. Kako su prekinule prijateljstvo, ona je potonula, izgubila je sebe. Sa Miličine strane je to bilo iskreno, nikad lošu reč jednu za Aleksandru nije rekla, smatrala ju je prijateljicom, da su se nekako našle. Ja sam joj uvek pričala da je ljubav i prijateljstvo u rijalitiju mnogo retko, a možda Aleksandra nije loš čovek. To što ima lošu prošlost, ima pravo da se promeni, da krene svojim putem – rekla je Veselinovićka i dodala:

– To dete ide srcem, to niko ne veruje, verovatno ne veruje zbog njenih oštrih reči. To je emotivno biće, nije tako razmišljala i nije gledala Aleksandru kao rivala.

Voditelji su potom, upitali su Anu šta misli da li je Filip Car ušao sa namerom da osvoji Aleks.

– Da, Aleksandra nije bila hladna, htela je da opstanu. Ali Filip je odlučio da je ostavi i pređe na Milicu, pa da ostavi Milicu i opet pređe na Aleksandru. Od samog starta sam znala da ulazi sa tom igrom da rasturi vezu Aleks i Dejana. Kad je krenuo na Milicu, da dokaže Mensuru da može da bude sa njom – rekla je Ana.

Potom su je upitali ko je bolji zet Car ili Mensur, a Ana je neočekivano pohvalila Ajdarpašića.

– Ne podržvam veze iz rijalitija i ne želim zeta iz rijalitija. Mensur kao i svi mi imamo neke mane, ali ne bih da grešim dušu, Mensur je bio uz nju u mnogim situacijama. Jeste bila turbulentna veza, ali je on uvek bio tu, odbranio je, pažljiv je bio, imao je puno grešaka, ali Car se čovek igra. Žao mi je što je upotrebio Milicu, on od 30 godina, a ona sa 19. Majka sam joj, žao mi je što se ponižava – navela je ona.

Kako su pre nekoliko dana Car i Milica navodno „pravili bebu“, Ana je i ovo prokomentarisala.

– To o bebama ne shvatam ozbiljno, taman posla. Ona je devojčica, mašta, i sa Markom je pričala kako će da živi u Podgorici, ona je devojčica u duši. Ako se nekad budem pitala, mada ne verujem da hoću, Car nikad ne bi bio izbor za moje dete – istakla je ona, a potom otkrila šta bi se desilo kada bi Milica zaista zatrudnela:

– To je bila velika polemika i prošle godine sa Mensurom, jeste, nije. Počele su priče, ja sam iskreno sama sebe smirivala. Naravno da ne bih želela da tako mlada uđe u te ozbiljne vode. A onda sam se pomirila, pa Bože moj, kako god da bude. Šta bih rekla i sada. Naravno da bi mi bilo tužno, kao i svaka majka, ali morali bi da prihvatimo situaciju.

Izvor: Kurir

OZNAKE:filip carMilica VeselinovićzadrugaZadruga 6
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava Neverovatna scena sinoć u Beogradu: CELA HALA NA KOŠARKAŠKOM MEČU SKANDIRA „ARGENTINA, ARGENTINA!“
Sledeća objava GLUMAC SVIM SILAMA POKUŠAVA DA SE ODRŽI: Rade Šerbedžija zajecao na sav glas!
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

Foto: Hype TV/Nemanja Manić

ISPOVEST IZ IZOLACIJE NAKON HEMOTERAPIJE: BORBA SA BOLEŠĆU I SAMOĆOM IZA ZATVORENIH VRATA

Tražio blagoslov od crkve zbog posta: Saša Kapor planira gala proslavu za rođenja sina, ovo su detalji

Ekskluzivno: Hype TV u šopingu u Milanu sa Paris Hilton

Đovani za Hype TV: Trebalo je i ja da učestvujem na PZE, ali su me izbacili

„Bitno je da dobije ono sto zaslužuje!“ Neca Lazić o tužbi protiv Kristijana Golubovića: „Pravda je spora, ali dostižna

Vučić: Naše osoblje iz ambasade u Iranu je na putu ka Bakuu

Ne propustite

Užas na Adi Giganliji: Izvučeno telo žene, ovo su detalji

CRNA HRONIKA VESTI

Užas u Emiratima: Poznat broj povređenih i poginulih na aerodromima u Dubaiju i Abu Dabiju

DRUŠTVO VESTI

Italijan otvorio prvenstvo pobedom: Beceki prvi na trci za Veliku nagradu Tajlanda

SPORT VESTI

„Ako je ona srećna…“ Igox X nikad iskrenije o ljubavi Mine i Kaspera, otkrio da li bi išao na njihovu svadbu (VIDEO)

SHOWBIZ VESTI
Prikaži više
Gde gledati HypeTV

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2026 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?