Background adbanner
calendar

Utorak 13. Maj, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Ovi gradovi danas ostaju bez struje! Ovo je razlog! STRAŠNA SCENA! TEJTUM NAPUSTIO HALU U INVALIDSKIM KOLICIMA! Sumnja se na najgore, dok je Boston na ivici ambisa (VIDEO) POČELO SUĐENJE PAF DIDIJU! Isplivali monstruozni detalji iz kriminalnog sveta muzičara VUČIĆ DOČEKAO ANTONIJA KOŠTU! Himna ispred Palate Srbija, u toku tet-a-tet sastanak GASTOZ OTKRIO DETALJE VATRENOG AFTERA SA ENOM U GLAVNOJ ULOZI: “Spavala je sa Filipom, ljubila se sa Matorom, probudili smo se u istom krevetu” Predsednik Vučić svečano dočekao prvog čoveka Evropskog saveta Antonija Koštu Detaljna vremenska prognoza za narednih 7 dana! Sunce i kiša Dnevni horoskop za utorak, 13. maj: Bikovi, obratite pažnju na finansije, dok Device moraju malo više da misle o zdravlju ZA OVU SRPSKU REČ KAŽU DA JE JEDINA KOJA JE PREŠLA U TURSKI JEZIK! Da li znate koja je? KROFNE SU POSEBNO OPASNE PO ZDRAVLJE?! Nemojte ih često jesti – evo zbog čega ONA JE POBEDILA NA EVROVIZIJI, PA ZAVRŠILA U PODRUMU! Evo kako danas izgleda Emilija Kokić! (FOTO) ANĐELA ĐURIČIĆ NA IVICI SUZA NAKON OVIH KOMENTARA! Isplivala istina Nenada Marinkovića Gastoza o njoj?! OVO JE MAJKA MELINE DŽINOVIĆ! Još uve čuva Harisovu sliku, branila mu ljubav sa njim MAJKA ANELI AHMIĆ SE HITNO OGLASILA! Evo šta misli o ćerkinoj udaji za Luku Vujovićeva EVO KOLIKO JE ANA IVANOVIĆ “SIROMAŠNIJA” OD BASTIJANA! Nakon priče o razvodu isplivali šokantni detalji! KOSU PERE SAPUNOM OD ČVARAKA! Naš predstavnik na “Evroviziji” šokirao!

STRAŠNO UPOZORENJE! “GOREĆE CELA EVROPA”

Objavio: RHT
08/11/2022 6:30 AM

Aleksandar Lukašenko, predsednik Belorusije je rekao da stanje u kojem se nalazi Ukrajina i Evropa katastrofalno.

Foto: Screenshot Youtube

Aleksandar Lukašenko, beloruski predsednik je rekao da Evropljani ne žele rat, ali njihove vlade ne mogu da ugase požar u svojoj kući.

“Nemačka, cela Evropa nema lidere. Voleo bih da imaju… Oni ne mogu da ugase požar u sopstvenoj kući. Evropljani ne žele ovaj rat. Oni dobro znaju šta se dešava u Ukrajini i pokušavaju destabilizovati Belorusiju. Sutra će da gori cela Evropa. Ako iznenada izbije novi svetski rat, to će pogoditi i Ameriku“, rekao je beloruski lider, a prenosi novinska agencija BelTA.

“Jedino čega se Amerikanci plaše je nuklearno oružje. Ako se nuklearno oružje ne upotrebi, to znači da će se boriti konvencionalnim oružjem. Gde? Oni će ratovati ovde, a u tom loncu ćemo i mi biti”, smatra Lukašenko.

On je dešavanja u Ukrajini nazvao katastrofom.

“Ukrajina već gori. Najbogatija država. Nema takve zemlje kao što je bila Ukrajina. Sovjetski Savez je u nju ulagao mnogo. Najplodnije tlo, najlepša priroda! U šta su zemlju pretvorili ovo je katastrofa”, rekao je šef Belorusije.

Evropske čelnike opisao je kao “ludake” koji nisu sposobni reći “ne Vašingtonu pa tako i raspiruju vatru u regionu”.

“Da li su oni koji su dozvolili Amerikancima da iskrcaju novi nuklearni arsenal u Evropi pravi lideri? Oni su ludaci! Evropljani treba da se probude i zaustave rat”, tvrdi Lukašenko.

Aleksandar Lukašenko smatra da “elitne zemalje” ne nastoje da zaustave sukob. Naprotiv, oni pokušavaju da produže rat kako bi sačuvali sopstvenu moć. Prema rečima Aleksandra Lukašenka, lideri u EU u potpunosti zavise od Amerike.

“Štaviše, nedostaje im volja da se odupru ovom pritisku. Postoji i ekonomska zavisnost vezana za snabdevanje robom na američkom tržištu, poslovni interesi. Da je Evropska unija dogovorila partnerstvo sa Rusijom, bila bi velika sila”, uveren je on. Aleksandar Lukašenko smatra da Evropljani treba da „razmisle svojom glavom i odluče kako da žive dalje“.

Izvor: ALO

Tagovi:

  • Evropa
  • UPOZORENJE
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

    PRATITE NAS

    HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
    HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
    Background adbanner