Background adbanner
calendar

Utorak 12. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
IME MIJAT JE SVE POPULARNIJE U SRBIJI: Ima moćno značenje, poistovećuju ga sa Bogom! DA LI JE „LUBENICA DIJETA“ ZDRAVA? Ovaj trend preplavio društvene mreže, morali da se uključe stručnjaci! EVO KAKO DA SE RASHLADITE TOKOM VRELIH NOĆI: Ove trikove svako može da izvede, a ne treba vam klima! „OPASNO ZANEMARIVANJE“ BEBE?! Kritike na račun Kortni Kardašijan SAMO PLJUŠTE! (FOTO) ACA LUKAS I BALKAN DANCE FESTIVAL! Večeras u Baru najluđa žurka Crne Gore! (VIDEO) CVEĆE KOJE SE SADI U AVGUSTU, A CVETA I TOKOM ZIME! Tramp šalje Nacionalnu gardu na ulice Vašingtona! Predsednik Amerike poslao preteću poruku: „Dalje od prestonice…“ EKSKLUZIVNO OGLAŠAVANJE ASMINA DURDŽIĆA NAKON VERIDBE ANELI I LUKE! Čestitao budućim mladencima, pa izneo BRUTALAN STAV: „Vidim da je Nora…“ EVO KADA DOLAZI POMRAČENJE SUNCA U SRBIJU: Totalni mrak trajaće 6 minuta i 23 sekunde! MEĐU KOJIM HOROSKOPSKIM ZNACIMA JE ROĐENO NAJVIŠE MILIONERA! Evo ko ima najbolju KARMU i najveću ŠANSU ZA BOGATSTVOM „NADAM SE DA ĆE SE LENA UDOSTOJITI DA SE VIDIMO“ Ivan Marinković progovorio o ćerki i Goci Tržan: „Uticaj njene majke je višegodišnji unazad..“ STANJE RADE VASIĆ ALARMANTNO! Ne ustaje iz kreveta – njene reči KIDAJU DUŠU: „Mislim da neću moći da se spasim..“ „ZA PET GODINA VEZE SE NIJE UDOSTOJIO DA JEDNOM DOĐE KOD NAS!“ Otac Rade Manojlović opleo po Milanu Stankoviću! SEKA ALEKSIĆ ZAPALILA INSTAGRAM! Istakla struk, grudi u prvom planu, jedva stale u bikini MILICA OTKRILA DETALJE PRVOG SUSRETA MALE BARBARE I TERZE! Progovorila i o ALIMENTACIJI: „Tražila sam 13.000 evra..“ UDAVIO SE POZNATI PISAC: Kolega potvrdio tužnu vest!

NEPOPRAVLJIV SAM MEGALOMAN: Seka Aleksić otvorila dušu pa priznala da je debela zbog majke!

Objavio: RHT
11/10/2022 8:45 PM

Pevačica Seka Aleksić, koja se odnedavno odlično snalazi u ulozi voditeljke emisije Majke i Snajke, a bila je gošća Suzane Petričević u Emisiji Pusti brigu.

FOTO: printscreen

– Majka me je učila da mora sve da se pojede iz tanjira i zato sam debela – rekla je Seka uz prepoznatljivi šeretski osmeh.

Ona je rekla da joj je najveća ljubav pevanje, potom gluma, i na kraju, ali ne i najmanje važno kuvanje.

– Kod mene se uvek nešto sprema i to u ogromnim količinama. Ja ne znam ništa normalno nego sve megalomanski. Nepopravljiv sam megaloman. Čak sam sebe iz uloge voditelja unapredila u vođu snimanja, Pa svima naređujem govorim ti to, to ovo, ovo ovako, ono onako – kaže Seka.

Foto: Printscreen/YouTube

Ona je sa gledaocima podelila zanimljivu situaciju sa snimanja Majki i Snajki gde je jedna takmičara insistirala da njenog kolegu Rašu vodi kući.

– To je bila jedna Nišlijka, onako, što bi moja mama rekla elegantno popunjena, preslatka, jako duhovita i zanimljiva. Ona je zapela da Rašu vodi kući, jedva smo ga odbranila – otkriva Seka i kaže da je u emsiji pronašla kumu.

– Nudila sam kumstvo svima redom pa koja prihvati – našalila se Seka.

BONUS VIDEO:

Izvor: kurir

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner