Background adbanner
calendar

Petak 6. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
PROMENA REŽIMA RADA JAVNOG PREVOZA: Izmena na ovim linijama, evo i kod datuma! SPREMITE KIŠOBRANE, DANAS ĆE VAM TREBATI: Temperatura naglo pada, a OVO JE DATUM ZAHVALJUJUĆI OVOM NAPITKU CVEĆE ĆE VAM RASTKI KAO LUDO: Ovaj domaći recept radi ono što SKUPI PREPARATI NE MOGU, a ne sadrži hemikalije Dnevni horoskop za petak, 6. jun: Biku stiže novac, Devica blista na poslu, Škorpiji moguć raskid MUČI VAS PRETERANO ZNOJENJE? Ova 2 napitka će sprečiti da budete stalno mokri, čak i kad dezodorans ne pomaže LAŽNA BOLONJEZE PASTA BEZ MESA! Preukusna – ukućani će stajati u redu za još! OBEZBEĐENJE OTKRILO SVE O ZATAŠKAVANJU NAPADU PAF DEDIJA NA KESI: „Platio mi je sto hiljada dolara samo da mu krišom dam snimak“ UROŠ STANIĆ PRECRTAO ANĐELU ĐURIČIĆ GUMICOM! Puklo prijateljstvo: „Sad ću da ti ispričam..“ HAOTIČNA GOLEADA U ŠTUTGARTU! Mreže se tresle DEVET puta! Portugalci saznali rivala u FINALU Lige nacija! BASTIJAN I TRUDNA ESTER UHVAĆENI PRVI PUT NAKON SKANDALA! Švajnštajger i voditeljka se našli zajedno na ovom mestu! BREJK PARTIZANA U PODGORICI! Braun i Tajrik UNIŠTILI Budućnost! Crno-beli posle drame i PRODUŽETKA poveli u finalu ABA lige! ZVEZDA FILMOVA ZA ODRASLE OTKRILA NAJGORI ZAHTEV KOJI JE DOBILA: Kad je ovo videla na snimanju, odmah je pobegla BEBI DOL PROMENILA IME U LIČNOJ KARTI! Pevačica otkrila kako se sada zove! „OVO NE BIH POŽELEO NIKOME“ Dino Merlin progovorio o teškom zdravstvenom problemu: „Nekim čudom sam se izvukao“ EXPO PRIVUKAO VEĆ 130 ZEMALJA! Beograd postaje centar sveta – a to je tek početak! ANĐELA PONOVO UHVAĆENA U LAŽI! Pokušala da izbegne odgovor o Pavlu, a onda je Marinković RASKRINKAO!

IMAM VEĆA MU*A OD NEKIH: Maja besna poručila ,, Neću da skupljam ničije otpatke“, spomenula i TUŽBE!

Objavio: RHT
31/08/2022 11:46 AM

Najkontroverznija zadrugarka Maja Marinković polako se sprema da još jednom zakorači na imanje u Šimanovcima.

Foto: Instagram

Kako i sama tvrdi, njoj se dešava rijaliti i van zidina Bele kuće, a sada je otkrila šta se konkretno događa u njenom životu.

Šta se tačno dogodilo u hotelu sa Filipom?

– Do tuče nije ni došlo, videla sam šta je Zola pričao u emisiji, ali to je Zola. On kao jedinka nikad u životu nije uspeo da dobije status u društvu, pošto je u klošarskom stilu ceo život. Gradio je popularnost preko Miljane Kulić, tako da se zaista ne bih bavila ljudima koji konzumiraju opojne supstance, pa onda doživljavaju preobražaj u mozgu.

Hoćeš li pokrenuti tužbu?

– Baš me briga da se bavim Filipom i Zolom i njihovim pričama.

Zola svake godine ima nešto protiv tebe. Da li je zaljubljen u tebe?

– Mislim da jeste. Verovali vi ili ne, da li zvučala prepotentno, svi se sećaju da je Zola, kada je ušao u „Zadrugu 2”, imao taj stav prema meni da me muva, međutim, ne mogu da tvrdim, ali mislim da se loži na mene.

Foto: Instagram video printscreen

A šta se desilo sa Filipom?

– Ja i Filip se jesmo posvađali, ali to nije bilo tako kako je on ispričao. Tu noć ja sam izašla i nisam imala vremena da se uključujem i da se bavim tom temom, kao što se ni sad neću baviti time nešto preterano. Istina je da se mi nismo u stvari ni pomirili, jer to nije bila nikakva veza. Jesmo se videli, popričali i hteli da spustimo loptu, ali sada sam sigurna da smo mi dva različita sveta i želim mu sve najbolje.

Ljudi su protumačili da se sa Filipom ti svetiš Peci, a Filip Dalili.

– Ma ne.

Priča se da te Peca stalno zove.

– Ne znam ko je, ali meni stalno zvoni telefon sa nekih nepoznatih brojeva, a da li je to Peca, ne mogu da tvrdim.

Kako komentarišeš pomirenje Sandre i Pece?

– Pa Lesi se uvek vrati kući ili nešto slično poput filma „Lepota poroka”. Njih dvoje bi se našli u tim ulogama, samo na obrnutim stranama. Oni su bili već u jednoj istrošenoj fazi, a ja nikada ne bih bila tolika jadnica da sakupljam nečiji otpadak. Imam veća mu*a od nekih.

Foto: Instagram

Ti si donekle njima možda i popravila odnos?

– Dobar sam čovek, ako sam to učinila, nek im je sa srećom.

Aleksandra je više puta istakla da si ti narkomanka. Kako to komentarišeš?

– Ja?! Ne znam zašto sam joj onda bila drugarica ako je to tako. To su čiste laži, jer kad osoba nema šta drugo da kaže, to je poslednje.

Ulaziš li u „Zadrugu 6”?

– To ne mogu da vam otkrijem, ali pregovori su u toku.

Da li si digla sebi cenu?

– Ja nemam cenu, a uglavnom sam do sada dizala cenu drugima.

Koliko je tebe to do sada koštalo?

– Mene je uglavnom koštalo živaca i javnog blama.

Da li si spremna za novu ljubav u „Zadruzi”?

– U protekla dva meseca sam imala jako turbulentan period. Mnoge stvari su mi se izdogađale i mogu da kažem da sam imala rijaliti u spoljnom svetu. Još uvek nisam spremna za vezu, ali nikad ne reci nikad.

Foto: Instagram

Da li kod tebe važi pravilo da muškarac mora da ti obezbedi „roleks”, stan i auto?

– Naravno da ne, pa ko se vodi tim primitivnim razmišljanjem, sponzoruše?

To je izjavila Jovana Jeremić?

– To je u njenom stilu, što se da videti i u jutarnjem programu. Pošto je to izjavila, onda definitivno jeste sponzoruša.

Da li bi posle svega što se desilo došla kod nje u emisiju?

– Naravno, pa to bi bila najgledanija emisija.

BONUS VIDEO:

Izvor: Kurir

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner