
Voditeljka Danijela Dimitrovska (38) poznata je po tome što posebnu pažnju posvećuje svom fizičkom izgledu. Aktivna je na društvenim mrežama i redovno deli snimke i fotografije sa svojih objava.
Povodom Dana zaljubljenih, Danijela je podelila snimke na kojima je isprobavala nekoliko odevnih kombinacija, među kojima se našla i crvena varijanta.

Na snimku je prikazana u crvenom brushalteru i čipkanim gaćicama, uz crveni bademantil, pri čemu je naglasila mišićavu figuru.
Pratioci su komentarisali objavu, ističući da manekenka izgleda besprekorno.

Udala se za Jevrema u tajnosti
Danijela i Jevrem su se pred Bogom nedavno zavetovali na večnu ljubav, a kako pišu domaći mediji, naredne godine par će napraviti veliko venčanje na kojem će biti veliki broj njihovih prijatelja, saradnika i članova šire porodice.
– Moje zauvek da, 27.01.2026. Tiho, u malom krugu. Uskoro slavimo svi zajedno – napisala je Danijela.
PROČITAJTE JOŠ:
STIŽE SNEG U SRBIJU! Ledeni talas donosi drastične promene vremena!
Hypetv.rs/E.B./Blic
BONUS VIDEO:
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
GLEDAJTE NAS:


Beogradska Arena 4. novembra 2026. godine biće domaćin nezaboravnog koncerta Ace Lukasa, povodom 40 godina njegove impresivne muzičke karijere.
Publika će imati priliku da uživa u svim hitovima koji su obeležili decenije domaće estrade, na jednom mestu i u jednoj noći.
Očekuje se spektakularna scenografija, izvanredna produkcija i atmosfera koju samo Aca Lukas zna da priredi.
Svi fanovi imaju priliku da prisustvuju ovom posebnom događaju i podsete se zašto je Lukas već četiri decenije kralj najboljeg provoda.
Ulaznice su u prodaji putem @tickets.rs i na svim Ticket Vision prodajnim mestima.
Ne propustite koncert koji će se dugo pamtiti. Rezervišite svoje mesto i budite deo istorije.
Uz pratnju Folk House Benda i najmodernije audio-vizuelne efekte, Arena će te večeri biti mesto najjače emocije na Balkanu.