utorak, 13. jan 2026.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: „MOGLA JE DA PADNE I POGINE“: Zdravku Čoliću obožavateljka UPALA u sobu, ovaj prizor NIKADA neće zaboraviti!
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2026 Hype TV
Home » “MOGLA JE DA PADNE I POGINE”: Zdravku Čoliću obožavateljka UPALA u sobu, ovaj prizor NIKADA neće zaboraviti!
NEWSSHOWBIZ

„MOGLA JE DA PADNE I POGINE“: Zdravku Čoliću obožavateljka UPALA u sobu, ovaj prizor NIKADA neće zaboraviti!

19.07.2022 | 16:06
NEWS SHOWBIZ
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

Pevač Zdravko Čolić ispričao je kakav je otac svojim ćerkama Uni i Lari, a prisetio se jednog neobičnog događaja koji se dogodio u Makarskoj.

Foto: ATA Images

Čolić kaže da ga supruga uvek kritikuje jer nije dovoljno prisutan u odgajanju i da to prihvata kao kritiku, ali da se svejedno brine. Takođe je otkrio da je puno blaži prema ćerkama nego supruga.

– Pa vole me i slušaju, mogu reći. Mamu moraju, ali meni uvek malo sa nekim podozrivim… uvek je tu i neka lova možda da se malo pridodaje, uvek je tu tata malo darežljiviji… – iskreno govori Čolić.

– Teško je s medijima se boriti, mada ja nemam loša iskustva vezano za medije, nisam u nekom velikom problemu, tu i tamo bude malo zajedljivo tako da ne možeš tu ništa, ali kad su deca u pitanju, onda možda i reaguješ malo i tako. Oni nisu krivi što se tata bavi javnim poslom pa su uvek “ćerke Zdravka Čolića…“ dok one još malo ne napreduju, dok ne odrastu. Tako da tu moraš reagovati, a ovo ostalo ja sam navikao, nema toga što mene može izbaciti iz ravnoteže – priznao je Čolić.

U 55 godina Čolićeve karijere bilo je trenutaka za pamćenje, a prisetio se jednog incidenta u Makarskoj kada mu je obožavateljka preko terase ušla u sobu.

– Ja se uvek sećam Makarske, kad je popodne, upravo ovako kao sad pred koncert, žena koja je na osmom spratu preskočila ogradu i ulazi u moju sobu u hotelu, i ti si frapiran, otkud ona, mogla je pasti dole, poginuti, tako da svašta je bilo, ali to mi je ostalo kao slika negde predveče, neko ulazi preko balkona. Ali svašta je bilo, duga je karijera pa je bila svakakvih događaja – priča Čolić.

Izvor: Dnevnik.hr

BONUS VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=fib7czfanZQ

Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava SVI DETALJI RAZVODA: Bajaga sa suprugom nije živeo TRI GODINE, evo kada su se rastali i kako su podelili imovinu!
Sledeća objava KUPUJE KUĆU U BEOGRADU: Peca siguran da je Maja ljubav njegovog života planiraju i bebu?
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

„DOĐI DA ME PR*BIJEŠ, PR*BIĆU TE KAO MAČKU“ Aca Lukas ŽESTOKO ZAPRETIO Nedeljku Eleku, ne skriva BES zbog optužbi lažnih Srba: „Vazelinski patriota i dotična koja ne zna 2 rečenice da sastavi….“

„AJDE J*JARO IZAĐI NA TV DUEL“ Saša Mirković poslao BRUTALNU PORUKU Nedeljku Eleku, spomenuo i njegove saradnike: „Dodajem na spisak Velibora Popovića i jednu POZNATU DAMU…“

„NIJE HTEO DA NAS ZAPLAŠI, VEĆ DA NAS UBIJE“ Aca Lukas progovorio o POKUŠAJU UBISTVA po povratku sa Jahorine: Otkrio koliko je trajala BORBA ZA ŽIVOT: „Poslednjih 5 kilometara…“

Advokat žrtava požara u Kran-Montani traži proširenje istrage

Počela konferencija za medije povodom pokušaja ubistva najveće balkanske zvezde: Obratiće se Aca Lukas i Saša Mirković

PEVAČICA SPAKOVALA KOFER I SAMA OTIŠLA NA SKIJANJE! Svi se pitaju gde su Relja i deca?

Ne propustite

Viz Er od marta uvodi letove iz Beograda za Sardiniju i Siciliju

DRUŠTVO VESTI

U Srbiji danas posle hladnog jutra s mrazom tokom dana malo toplije, do 7 stepeni

DRUŠTVO VESTI

GLUMAC IMAO HITNU OPERACIJU, PA SE OGLASIO IZ BOLNIČKE POSTELJE!

SHOWBIZ VESTI

Vučić poručio: „Zbog Grenlanda se pozivaju na međunarodno javno pravo, za Srbiju ih nije bilo briga“

POLITIKA VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2026 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?