Gabrijela Pejčev gostovala je nedavno u emisiji „Chitchat sa Nemanjom„, kada je iznela svoje mišljenje o muško-ženskim odnosima.

Pevačic je uporedila zaradu muškarca i žene.
„Mi pevačice smo muškarcima privlačne, dobro zarađujemo, kao neki trofej smo. Neko mi je skoro rekao da li je prokletstvo biti pevačica, u neku ruku jeste. Sve njih to privuče u početku, zabavno im je da su viđeni, jer gde god da se pojave to ime je zanimljivo. E, kasnije im smeta sve ono što su zavoleli kod tebe u početku, tako da vole da te menjaju, gde si, sa kim si, da manipulišu tvojim životom.
Teško je da se balansira ljubav i karijera, ja zaista nikada nisam umela do sada. Možda nisam ni nailazila na prave muškarce, možda je problem i u meni. Očigledno biram muškarce koji nisu sigurni u sebe. Ali oni jednostavno vole da se lepe za nas, radimo, dobro zarađujemo, pa tako nemaju puno obaveza prema nama, što se tog finansijskog dela tiče“, izjavila je Pejčev.
Onda je istakle jednu stavku.
„Ali ja zaista nisam osoba koja bi nekoga izdržavala. To zaista sad kažem iskreno, ne želim da se foliram. Ne bih bila sa nekim ko zarađuje 1.500 evra mesečno, takav odnos ne bi opstao. Ne samo zbog mene i mojih kriterijuma, već i zbog njega, jer se nikada neće osećati dovoljno jako. Sada će da krenu da me osuđuju da sam sponzoruša, obično to tako
ide“, završava Gabrijela.
Hypetv.rs V.M.
PRATITE NAS! SVE! SAD!
PROČITAJTE I:
„KRENE DA JOJ SE IZVINJAVA, A ONA…“ Katarina Grujić o odnosu ćerke Katje i Gobelje!