Najveća balkanska zvezda, Aca Lukas gostovao je sinoć u podkastu Bokija 13, gde je otvoreno govorio o mnogima temama.

O sukobu sa Milicom Pavlović
Aca Lukas je otkrio zbog čega je došlo do sukoba između njega i Milice Pavlović sa kojom ima zajednički duet.
„Da nije mene bilo ona bi ispala iz takmičenja“
– Ja to dete nikada nisam dirao u životu, ja sam je čak i podržavao, da nije mene bilo ona bi ispala iz takmičenja. Bila mi je simpatična i stvarno sam video od tih takmičara da će biti zvezda ali nije znala da peva. Svi su hteli da ona ispadne a ja nisam dao da ispadne i odjednom se pojavi ona – rekao je Aca i dodao:

– Sporno je što smo je ona mene pitala, kaže ima duet da snimim sa njom i sad ispadne da sam ja nju molio. Kad neko to tako kaže njega strpaš u ludnicu odma. To kao da ja kažem da sam učio Šabana da peva. Tako je ona isto rekla da sam ja nju molio da snimimo duet, odma je stavite u ludačku košulju i odvezite u ludnicu. Ja sam prihvatio da snimimo duet, pesma je lepo krenula. U međuvremenu došlo je do tužbe između mene i Granda zbog krađa para za naše pesme. Ja sam za sve pesme iz Granda podneo tužbe.
Lukas je takođe progovorio o duetu, te otkrio da nije istina da je ona obrisala spot sa jutjuba, te otkrio do sad nepoznate detalje.
– Nije istina da je ona obrisala naš spot sa jutjuba, nego smo mi to uradili. Onda je ona došla kod mene i pitala me da joj potpišem dozvolu za naš spot. Ja sam joj rekao da ne mogu jer sam tužio ceo Grand i njoj sam rekao da se strpi malo kao drugarici. Ona je onda otišla kod moje bivše žene i kod Sofije. Ona je došla kod mene da me Grand prevari, oni misle da sam ja glup. Onda sam ja poludeo na taj presing, još je počela po medijima da me pljuje nešto. Sve to ima neku muljavinu i samo zbog jednog razreda će mnogo njih da strada. Tek ću da krenem da ih maltretiram – završio je Aca.
O Jeleni Karleuši
Aca Lukas je takođe u podcastu progovorio o odnosu sa Jelenom Karleušom. On je tom prilikom istakao da je ona mnogo dobar čovek i da je obožava, ali i da je ona jedina koja sme da mu odgovori, te da sve puca kada se njih dvoje posvađaju.

– Karleuša je jedan mnogo dobar čovek, pre svega i slična je ovom mom senzilibiletetu. Luda je kao struja, ja je obožavam. Jako je pametna i inteligentna, ali ima još nešto jače od pameti i brže, jezik. I ume da naprave glupost, jer joj jezik nekada bude brži od pameti, pa onda kaže nešto što nije trebalo da kaže. I to joj se često puta dešava. Pa tako zbog tog jezika bržeg od pameti, često puto se samnom posvađala – rekao je on, pa nastavio:
– Kako si dobar sa Karleušom kada ste se pet puta na „krv i nož“ posvađali? E, ja i Karleuša kada se posvađamo, tu gori zemlja. Znači, ne može da se stigne od pisanje. Ja ili ona. Ona je jedina koja meni sme da odgovori. Jedina – rekao je Aca Lukas.
O Lepoj Breni
Aca je otkrio razloge zbog kojih se razočarao u Lepu Brenu i šta mu je navodno radila iza leđa. Otvoreno je progovorio o tome kako ga je Lepa Brena izdala, ogovarala iza leđa i pokušala da huška njegovu ženu Sonju protiv njega.
Kako je istakao, nakon što je saznao istinu, nikada više nije dozvolio da ga pogleda u oči, niti da mu se javi i susretne ga.

– Ukratko, u kratkim crtama, šta je Brena uradila što te je toliko povredilo? – pitao ga je Boki.
– To zapravo zna samo par ljudi, i to ću ja reći – rekao je Lukas.
– Neću da joj dam tu čast da sada zna zbog čega je više ne poštujem – dodao je, a Boki se ubacio:
– Slušao sam te u jednom intervjuu, rekao si da si shvatio da te je ona ogovarala, da je huškala Sonju protiv tebe.
– Ne, ne, ne, slušaj. Ne može niko da huška moju ženu ili nečiju ženu, pa ne bih se ljutio zbog toga. Nego, da li bih rekao da imam ‘glupu ženu’? Ne. Ona je huškala. I sada… ona je nahuškala moju ženu. Pa, čekaj, šta će meni takva žena? Ne, ne, ne, ne. Ona može da huška koliko hoće, to nije problem. Ljudi, to je zamena teza. Nisam ja ljut na nju zato što je huškala, nego zato što je u mojoj kući pričala bilo kome, a i njoj za mene, nešto što ne priča kada sedi sa mnom. I ja sam dobio snimak toga. Sedeli su… Tu, po strani, bile su još neke osobe – otkrio je Lukas i dodao.

-Izbrisao sam je, a ona dobro zna. Vidi ovako: Brena je znala kakav sam ja. Od tog dana, pokušao sam je nekoliko puta da pozovem na telefon i pitam: ‘Izvini, o čemu se radi ovde?’. Nikad mi se nije javila, i onda sam prestao da zovem. Sledećih godinu dana bio sam u žiriju Zvezda Granda i pitao da li će doći ona na snimanje, nikada. Svi su pognuli glave i govorili: ‘Pa nemoj, Aco’. Za tih godinu dana, ta ‘gospođa’ nijednom nije došla na snimanje u svoju kuću, a ranijih godina je dolazila na svako snimanje. Znaš zašto nije došla? Zato što nije smela da me sretne, jer je znala šta bi je čekalo. Jer nije bila u pravu – završio je Lukas.
CELO GOSTOVANJE ACE LUKASA U PODCASTU BOKIJA 13 POGLEDAJTE U LINKU ISPOD:
Hypetv.rs/I.R.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!