Poznati Holivudski glumac šokirao je izjavom vezano za filmsku pljačku u Luvru.

Džordž Kluni, čiji filmovi o džentlmenu lopovu Deniju Oušenu su mnoge podsetili na najnoviju pljačku u pariskom Luvru, opisao je ovaj događaj kao kul, ali istovremeno i strašan.
„To je bilo stvarno kul“, kazao je on za časopis Verajeti, ali potom se ispravio i dodao da je to ujedno bio strašan događaj.
„Ali kada ste profesionalni lopov kao ja, onda ste stvarno ponosni na ovakve momke“, našalio se Kluni koji je u filmskoj franšizi igrao pljačkaša koji planira spektakularne krađe.
Glumac se nasmejao kada je novinar ukazao da mnogi porede pljačku Luvra sa događajima iz filmova o Deniju Oušenu.
„Zapravo je stvarno zabavno, jer se sve odigralo usred dana, dok su tu bili svi ti turisti“, kazao je on, dodajući da je odgledao videno snimke pljačke u Parizu.
Kluni je istovremeno otkrio da je već spreman scenario za najnoviji nastavak Oušen 14. Tokom provale u Luvr prošle nedelje četvorica pljačkaša odnela su dragoceni nakit čija vrednost je procenjena na 88 miliona evra. Policija je tokom vikenda uhapsila dvojicu osumnjičenih za pljačku, podsetio je list.
Hypetv/J.V.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
VELIKI KONCERTI MIROSLAVA ILIĆA!

- Datum: 10.12.2025 / 11.12.2025.
- Mesto: Plava dvorana, Sava Centar
- Organizator: Hype Entertainment
KARTE MOŽETE KUPITI NA OVOM LINKU!
