
Pre tačno osam godina, na današnji dan, preminula je legendarna pevačica Dona Ares, nakon duge i teške borbe sa karcinomom pluća.
Njena majka, Ajka Kolaković, i dalje ne može da sakrije bol zbog gubitka ćerke, a povodom godišnjice smrti oglasila se na Instagramu.
– Moja vila. Osam najtužnijih godina (2.10.2017 – 2.10.2025). Ljubav si bila. Ljubav si. Ljubav ćeš biti. Naučila si nas kako se boriti, a ti si uvek sa nama sa ponosom i dostojanstvom, gde pevaš svoje najlepše pesme – napisala je Ajka u emotivnoj objavi.
View this post on Instagram
Podsetimo, Ajka Kolaković se prošle sezone pojavila u jednom muzičkom takmičenje, gde je otkrila da je time ispunila poslednju želju svoje ćerke.
Kada je stala na scenu, publika ju je dočekala ovacijama i dugim aplauzom, a suze su krenule i iz publike i iz očiju hrabre majke, koja je svojim nastupom probudila sećanja na Donin talenat, borbenost i energiju.
– Ona će živeti i kada ja odem, živeće njena dela, a mi smo svi ovde samo privremeno – rekla je Ajka, pa dodala:
– Ne daj Bože da iko doživi bol koju sam ja doživela. Prošla sam sve oblike tuge. Delujem snažno, jaka sam ličnost, ali sam u suštini veliki emotivac. Imale smo planove da radimo i snimamo zajedno, čak smo napravile i studio u kući.
PROČITAJTE JOŠ:
„ON MENE NIJE ZVAO KAD SAM POLOMIO RUKU“ Đani brutalno o Darku Laziću: „Razočarao me je“ (VIDEO)
Hypetv.rs/E.B.
BONUS VIDEO:
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!

MOŽDA VAS ZANIMA: