Kao bomba odjeknula je vest, da se bivši muž Nataše Bekvalac razvodi posle osam godina braka od druge žene. Reč je o odbojkašici Maji Ognjenović.

Bivši vaterpolista Dača Ikodinović, razveo se od odbojkašice Maje Ognjenović posle osam godina braka. Naime, on se pre godinu dana i odselio iz Srbije, tačnije preselio u Italiju, pa živi na relaciji Trst-Beograd. Kako se šuška, izgleda da je to bio okidač za razvod od Maje, kako pišu domaći mediji.
Uzrok razvoda
Dača Ikodinović je u Trstu pazario i stan, gde živi već godinu dana, a u Beograd dolazi isključivo po potrebi.
– Pre više od godinu dana je on doneo tu odluku, kupio je u Trstu neki stan i tamo sa odselio zbog nemih poslova koje radi. To je bio okidač razvoda, ipak su razdvojeni sve vreme, pa ih je to malo i ugasilo – ispričao je za medije izvor blizak Ikodinoviću.
BONUS VIDEO:
Hypetv/kurir/J.V.
VELIKI KONCERTI MIROSLAVA ILIĆA!
- Datum: 10.12.2025 / 11.12.2025.
- Mesto: Plava dvorana, Sava Centar
- Organizator: Hype Entertainment
KARTE MOŽETE KUPITI NA OVOM LINKU!

SPEKTAKL U SKENDERIJI
foto: Plakat
Trio koji obećava Aca Lukas, Mira Škorić i Miroslav Ilić poznati su za stvaranje sjajne atmosfere. Po prvi put nastupiće zajedno na istoj bini! Kafanska noć u Skenderiji biće sve osim obične. Emotivna, energična, glasna i raspevana. Baš kakva i treba da bude!
Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevajte i vi 1. novembra. Biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju! KARTE PRONAĐITE PUTEM OVOG LINKA