Rijaliti učesnica Maja Marinković rešila je da u ranim jutarnjim satima sprovede nesvakidašnji plan – zajedno s Milenom Kačavendom i Dačom Virijevićem, izvela je svojevrsni „obred“ kako bi iz spavaće sobe izbacila Groficu, odnosno Jasnu, majku Aneli.

Kada je završila „obred“ isterivanja Grofice iz spavaće sobe, Maja je sa upaljenom svećom skočila kod Janjuša na krevet, uz obrazloženje da hoće da istera demona iz njega, što je on odbio.
– Izađi Grofice iz mene, hajde, ponavljaj i ne vraćaj se više nikoga – rekla je Maja.
Janjuš joj je govorio da se skloni od njega.
– Evo demon, hajde diši duboko – vikala je Marinkovićeva.
Janjuš se branio i govorio joj da se skloni, ali Maja je bila uporna.
– Duni tri puta u sveću, hajde – insistirala je.
Njena šala nije se baš dopala Janjušu koji je samo želeo da nastavi da spava.
– Sloni mi to sa mene, idi sa mog kreveta – oterao je Janjuš na kraju Marinkovićevu, koju je ranije tokom dana masirao u dvorištu.
VELIKI KONCERTI MIROSLAVA ILIĆA!
- Datum: 10.12.2025 / 11.12.2025.
- Mesto: Plava dvorana, Sava Centar
- Organizator: Hype Entertainment
KARTE MOŽETE KUPITI NA OVOM LINKU!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / N.Š.