HYPE PAPARAZZO! Avramović i Bogdanović stigli u Beograd nakon pobede u Minhenu: Bogdan se krio, Aleksa nije skidao osmeh!
Hype Paparazzo Aleksa Avramović i Bogdan Bogdanović
Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je sinoć Nemačku (91:81) u finalu Superkupa u Minhenu, koja je bila deo priprema za predstojeći Evrobasket.
Srpski reprezentativci Aleksa Avramović i Bogdan Bogdanović stigli su danas u Beograd, a Hype paparazzo ih je uslikao na beogradskom aerodromu „Nikola Tesla“, po povratku iz Nemačke.

Aleksa je bio u opuštenom i ležernom izdanju, sa bež pantalonama i majicom reprezentacije Srbije. Iako umoran nakon naporne utakmice, Avramović nije mogao da sakrije svoj poznati šarm. Raspoložen i nasmejan, uputio je srdačan osmeh i paparacima koji su ga zatekli na aerodromu.
Sa druge strane, Bogdan Bogdanović, iako vidno umoran, ostao je veran svom stilu. U tamnom duksu i sa kapuljačom na glavi, pokušao je da se probije kroz gužvu, ne želeći da bude u centru pažnje. Ipak, ni njegovo povlačenje nije prošlo nezapaženo, pa je prolaz kroz terminal bio zabeležen.

Nakon što su napustili aerodrom, Bogdan i Aleksa su se uputili u nama nepoznatom pravcu.
Iako detalji njihovih planova nisu poznati, sigurno je da će se uskoro ponovo posvetiti pripremama za Evrobasket, gde se očekuje da naša reprezentacija pruži još jedan spektakularan nastup.

Hypetv.rs/I.R.
GLEDAJTE NAS:

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu. Sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
VELIKI KONCERT MIROSLAVA ILIĆA!
Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni, prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni 18. oktobra 2025. godine. Sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.
Koncert u glavnom gradu Hrvatske predstavlja jedinstvenu priliku da ljubitelji narodne muzike uživaju u njegovim pesmama uživo. Bard narodne muzike, Miroslav Ilić je davne 1972. godine započeo blistavu karijeru. Ista je od samog početka krenula uzlaznom putanjom i sada već broji milionske tiraže i priznanja. Samo neki od hitova koje vole sve generacije su: “Nije život jedna zena”, “Još te nešto čini izuzetnom”, “Vino točim a vino ne pijem”, “Ova noć”, “Jesen sedamdeset i neke”…