utorak, 16. sep 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Search
Hype TV
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
Pretraži
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » VODITELJKA NAPRAVILA LAPSUS O KOM BRUJE MREŽE: Razočarani gledaoci kviza “Slagalica”!
NEWSNOVORAZNOSHOWBIZ

VODITELJKA NAPRAVILA LAPSUS O KOM BRUJE MREŽE: Razočarani gledaoci kviza „Slagalica“!

21.06.2022
NEWS NOVO RAZNO SHOWBIZ
Vreme čitanja 1 min.
Podeli

Znate li ko je napisao „Glavu šećera“? Upravo je naslov poznate pripovetke bio jedna od asocijacija u omiljenoj igri kviza Slagalica. Konačno rešenje bilo je „glava“, a rešenje jedne kolone „šećer“.

Foto:Printscreen/YouTube

Asocijacija je prilično jasna, međutim u obrazloženju je voditeljka napravila grešku koja gledaocima nije promakla.

– Pismo i glava na novčiću, kruna se nosi na glavi, „Glava šećera“ je pripovetka Stevana Sremca i brdo u Rio de Žaneiru, i lice je prednji deo glave – rekla je voditeljka Kristina Radenković.

Takmičari se nisu bunili, ali na Tviteru se podigla prašina, jer je „Glavu šećera“ napisao Milovan Glišić, a ne Sremac.

Do danas sam živeo u uverenju da je "Glavu šećera" napisao Milovan Glišić ali mi "Slagalica" večeras otvori oči informacijom da je to napisao Stevan Sremac!

— Срећко Миловановић (@SrekoMilovanov1) June 19, 2022

Slagalica danas, "Glava šećera" od Stevana Sremca a Milovan Glišić se žali Milki Canić koga je ostavila u kvizu.

— nešica (@nepetrovic61) June 19, 2022

„Do danas sam živeo u uverenju da je „Glavu šećera“ napisao Milovan Glišić ali mi „Slagalica“ večeras otvori oči informacijom da je to napisao Stevan Sremac!“; „Slagalica danas, „Glava šećera“ od Stevana Sremca a Milovan Glišić se žali Milki Canić koga je ostavila u kvizu“ – neki su od komentara.

Dobro, greške se dešavaju, a autorskoj ekipi ovo bi moglo da bude podsetnik da gledaoci paze na svaki detalj u ovom kvizu, čak i kad nije deo samog zadatka.

OZNAKE:MILOVAN GLIŠIĆSlagalicaSTEVAN SREMACvoditeljka
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava DRAMA U ZADRUZI: Car gađao Dalilu FLAŠOM, pretio i URLAO, evo šta ga je dovelo do LUDILA
Sledeća objava SLAVNA GLUMICA ODLUKOM ŠOKIRALA SVET! Saopštila da ne može više da IZDRŽI: Umorna sam od svega!
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
XFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow
WhatsAppFollow

Najnovije

OGLASIO SE NENAD ALEKSIĆ ŠA PA PODELIO LEPE VESTI!

OTKRIVENA VELIKA PREVARA! Korisnici Vocap aplikacije u panici!

CITY HYPE! Natalija Trik FX pobesnela na pitanje o Sanijevoj preljubi! Mikri Maus smatra da reperi nisu dovoljno zastupljeni u medijima! (VIDEO)

SVE SPREMNO ZA SPEKTAKL! Ironman triatlon trka kreće u nedelju! Evo koji delovi Beograda su zatvoreni!

HOROR U BEOGRADU! Izboden muškarac u Beogradu, ovo su detalji

KO JE GEORGINA RODRIGEZ BILA PRE NEGO ŠTO JE UPOZNALA KRISTIJANA RONALDA?! Isplivale ŠOKANTNE TVRDNJE

Ne propustite

SHOWBIZ

ŽELJKO VASIĆ PROGOVORIO O PORODICI I KOLEGAMA! „Ne naplaćujem pesme, jer sam muzički fanatik“

Vreme čitanja 2 min.
SHOWBIZ

VANJA IGNJATOVIĆ PROSLAVILA ROĐENDAN: Tiktokerka ne skida osmeh sa lica, a sve ZBOG NJEGA (FOTO)

Vreme čitanja 2 min.
SHOWBIZ

MIRKA VASILJEVIĆ ODUŠEVILA SVE NOVOM OBJAVOM: Glumica podelila fotku iz teretane, komentari se samo NIŽU (FOTO)

Vreme čitanja 2 min.
SHOWBIZ

GOCA BOŽINOVSKA NE LIČI NA SEBE!? Pevačica doživela neprijatnost zbog intervencije: „Svi su primetili da nešto nije u redu, ali bilo je kasno…“

Vreme čitanja 2 min.
HypeTV je stvoren sa namerom da se tinejdžeri i mladi zabave uz svoje omiljene balkanske YouTube zvezde.
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?