Pljuskovi, oluje i grad! Upozorenje za nepogode
Pljuskovi oluje i grad!
U Srbiji će danas na istoku i jugu biti pretežno sunčano i toplo! U ostalim krajevima promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, ali nestabilno. Dok se lokalno očekuju i kratkotrajne vremenske nepogode.

Prema izveštaju Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije (RHMZ), najniža temperatura iznosiće od 12 do 21. A najviša od 27 stepeni na severozapadu i zapadu, do 35 stepeni na jugoistoku Srbije.
Pljuskovi oluje i grad!
– Pre podne će biti uglavnom suvo, posle podne i uveče mestimično kiša. I pljuskovi sa grmljavinom uz osveženje. Uglavnom u severnim, zapadnim i centralnim. A tokom noći i u većini ostalih predela, uz istovremeni prestanak padavina na severu Vojvodine. Lokalno se očekuju i kratkotrajne vremenske nepogode. Veća količina padavina za kratko vreme. Grad i jak i olujni vetar u zoni najizraženijih pljuskova – navodi se u izveštaju RHMZ.
Hypetv.rs/S.S.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!