ŠOK INTERVJU GASTOZOVOG OCA ĐURE!
Svetislav Sinđelić Đura presrećan je zbog svog sina Nenada Marinkovića Gastoza, ali šta stvarno oseća i šta ima da kaže za snajku Anđelu Đuričić mnoge će šokirati.

Đura je u ekskluzivnom intervjuu za Hype televiziju otvorio vrata kuće u selu Grabovac kod Svilajnca, a onda ispričao sve i svašta. A za pobedu sina kaže da nije iznenađen već da je predosećao da će tako da bude. Međutim, sin zbog ludog provoda po Beogradu i devojke Anđele Đuričić još uvek nije stigao da dođe da poseti oca.
ŠOK INTERVJU GASTOZOVOG OCA ĐURE!
– Doći će, mnogo on voli da se napije ovde. Stiže za dan, dva… – požalio se Đura a onjda progovorio o snajki.
– Ja se ni u jednu vezu svoje dece nikada nisam mešao. Ako je njemu lepo, njegov izbor i u to se ne mešemam. Ali koliko sam video na televiziji, ova veza sa Anđelom više ne postoji. Razlika je … Od te veze nema ništa, kraj priče. Anđela ne zaslužuje Nenada. Da nije bilo njega ne bi ona osvojila drugo mesto u rijalitiju – rekao je Gastozov otac i tako svima dao do znanja šta misli o Anđeli.
CEO INTERVJU POGLEDAJTE ISPOD TEKSTA:
Hypetv.rs/J.V.
GLEDAJTE NAS:

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
ANA NIKOLIĆ U SKENDERIJI!
Muzička zvezda Ana Nikolić održaće koncert 21. novembra 2025. godine u sarajevskoj dvorani “Skenderija” sa početkom u 21 čas.

foto: Plakat/ilustracija
Publiku očekuje spektakl za pamćenje, jer je poznato da Ana svuda pravi nezaboravnu atmosferu. S obzirom na veliko interesovanje i dosadašnje uspehe, očekuje se da će i ovaj nastup oboriti rekorde posećenosti. A karte za ovaj dugoočekivani koncert već su u prodaji. Karte možete kupiti OVDE.
