Background adbanner
calendar

Utorak 15. Jul, 2025

GASTOZ UCENJUJE FANOVE DA GLASAJU ZA NJEGA U FINALU! Poslao preteću poruku, učesnici šokirani: „Ako ne pobedim…“

Objavio: RHT
14/07/2025 9:16 AM

GASTOZ UCENJUJE FANOVE DA GLASAJU ZA NJEGA U FINALU! Poslao preteću poruku, učesnici šokirani: „Ako ne pobedim…“

Nenad Marinković Gastoz ironično obratio svojim glasačima i tom priliom im je tražio da prodaju sve što imaju i da taj novac ulože u njegov dobar plasman.

Foto: Printscreen Youtube/zadrugaofficial

Nakon što je voditelj Darko Tanasijević saopštio da Kristina Buđevac zauvek napušta imanje u Šimanovcima, ostali učesnici rijaliti programa  vratili su se u kuću i započeli Mićinu „Igru istine“

Na samom početku ove zanimljive igrice, reč je dobio Ivan Marinković koji smatra da se Nenad Marinković Gastoz neće dobro plasirati u superfinalu.

– Bez dupliranih glasova imao bi 82% glasova. Gastoz je pao i to je to, a da se štede za subotu imao bi 50%. Ovo je bio ful gas protiv Mime i Kristine. Gastoz je za mene između sedmog i devetog mesta u superfinalu – rekao je Ivan.

GASTOZ UCENJUJE FANOVE DA GLASAJU ZA NJEGA U FINALU!

– Hvala svima koji su glasali. Ja bih se obratio mojim fanovima, ovo je moj debakl i polako krenite da rasprodajete svoje imovine, njihove i da bar budem jednocifren broj jer po ovome nisam ni u prvih 40. Molim vas da obratite pažnju jer ako ja ne pobedim ili ne budem u prvih 10 svi će za stolom biti srećniji. Molim vas glasajte da budem bar deseti. Nije bitno šta su oni radili, kakvi su ljudi, kakve stavove su imali i da li su bili kreativni, ništa nije bitno, a bitno je samo da Gastoz ne pobedi. Zbog toga prodajte njivu i kravu da bar budem u top devet. Tresu mi se gaće, molim vas – pričao je Gastoz.

– Bebice, prokomentariši sinoćni šou – rekao je Lepi Mića.

– Realno sve. Anđela je ponela sve pobede u SMS-u – dodao je Bebica.

– Stefane, da li je sinoćnje takmičenje pokazatelj da je sve rešeno? – pitao je Lepi Mića.

– Mislim da smo znali ko su favoriti. Tu je i Aneli u konkurenciji sa Gastozom i Anđelom. Meni je njihov skeč bio top odrađen, samo su ljudi možda očekivali drugačiju pesmu. Ovo je već jednom bilo u trećoj sezoni i možda su očekivali nešto drugačije od Gastoza. Mislim da su dobro izgledali, dobro je bilo kadrirano i fokus je bio da se komentariše za Pavla i Anđelu i da im je to bilo potrebnije od bilo koje nagrade koje su očekivali – pričao je Stefan Karić.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

HypeTv.rs / N.Š.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner