Background adbanner
calendar

Četvrtak 10. Jul, 2025

„NEĆEMO SE KLONITI TVOJIH PESAMA, TREBA DA BUDEŠ ZAHVALNA“ Dada Mešaljić BRUTALNO o Jami Milenković

Objavio: RHT
07/07/2025 6:33 PM

Dada Mešaljić  o Jami Milenković

Foto: Hype TV/Ataimages/Ilustracija

Nakon što je njena koleginica Jami Milenković poručila mladim pevačima da se sklone od njenih pesama, Dada Mešaljić joj je gostujući na Hype televiziji u emisiji „Pretres“ oštro uzvratila rekavši da nema razloga za sklanjanje, jer time mladi samo oživljavaju stare hitove i vraćaju ih publici.

Dada Mešaljić  o Jami Milenković

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HYPE TV (@hypetv.rs)

-Ne razumem te ljude, umesto da se zahvale jer su negde i zaboravljeni, samim tim dok neko ne otpeva i oživi neki tvoj hit i smatram da bi trebali da budu zahvalni na tome. Isto tako, mislim, da se naravno ne bi trebalo zadržavati samo kaverima, da se treba i ulagati, praviti svoje pesme – istakla je Dada u emisiji „Pretres“.

Inače, Dada Mešaljić je priznala kroz suze da ju je bivši suprug psihički maltretirao, ističući da su takve rane teže od fizičkih jer ostavljaju duboke posledice na psihu i mnogo teže se prevazilaze.

Celu njenu ispovest pogledajte u prilogu ispod:

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.
Foto: plakat/ilustracija

ACA LUKAS, MIRA ŠKORIĆ I MIROSLAV ILIĆ – TRIO KOJI PRAVI NOĆ ZA ANALE!

1. novembar 2025. | Skenderija, Sarajevo | Start: 21 h

Trio koji obećava Aca Lukas, Mira Škorić i Miroslav Ilić zaduženi su za dobru atmosferu i po prvi put nastupiće zajedno na istoj bini! Kafanska noć u Skenderiji biće sve osim obične: emotivna, energična, glasna i raspevana – baš kakva i treba da bude! Očekuje vas muzički spektakl koji briše granice između generacija i spaja sve koji znaju šta znači prava pesma. Zapevaj i ti 1. novembra, jer biće ovo veče najvećih hitova i najveće žurke koja će dugo ostati u vašem sećanju!

Pripremi glas, srce i okupi društvo – jer ovo je noć o kojoj će se pričati!

Karte kupiti OVDE.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner