TEROR KOD PANČEVAČKOG MOSTA: Blokaderi izbacili roditelje s bebom iz kola!
TEROR KOD PANČEVAČKOG MOSTA: Blokaderi izbacili roditelje s bebom iz kola!

Novi čin brutalnog nasilja blokadera kod Pančevačkog mosta: roditelji sa malom bebom izbačeni iz automobila! Zar ovo neko i dalje sme da zove “protestima”?
Ono što se večeras desilo kod Pančevačkog mosta prevazilazi sve granice ljudskosti i pokazuje pravo lice blokaderske bande koja pod izgovorom „protesta“ vrši teror nad sopstvenim narodom.
TEROR KOD PANČEVAČKOG MOSTA: Blokaderi izbacili roditelje s bebom iz kola!
Na jednoj od ključnih saobraćajnica glavnog grada, grupa nasilnih blokadera fizički je zaustavila automobil u kojem su se nalazili roditelji sa malom bebom, a zatim ih — verovali ili ne — izbacila iz vozila, ne mareći za dete, za vrućinu, za paniku, ni za ičiju bezbednost!
Ovo više nisu protesti — ovo je čista fašistička agresija
Zamislite roditelje koji pokušavaju da prođu jer im dete spava ili plače. Umesto razumevanja, umesto ljudskosti — dočekali su ih razulareni ekstremisti koji su ih isterali iz sopstvenog automobila, kao da su neprijatelji u sopstvenoj zemlji.
Pančevački most samo jedna tačka nasilja
Večeras je Beograd pod opsadom. Nakon blokade Palate pravde, napada na vozila i pešake u Zemunu, pretnji novinarima i skrnavljenja državnih institucija, Pančevački most postaje nova meta terora.
Upravo tu, gde hiljade građana svakodnevno prolaze, blokaderi sada prebijaju, prete i izbacuju ljude iz vozila, pokušavajući da izazovu incident po svaku cenu.
Ko će sledeći nastradati zbog njihove “slobode”?
I dok pokušavaju da nas ubede da se bore “za demokratiju”, njihova dela sve više podsećaju na metode fašističkih milicija iz najmračnijih vremena evropske istorije. Oni ne traže izborne promene — oni žele građanski rat.
Ovo više nije politički protest. Ovo je teroristički napad na mirne ljude, na porodice, na decu — na Srbiju.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / Alo / M.K.