NAŠ POZNATI PAR ŽIVI U VILI U ZEMUNU KOJA VREDI MILIONE! Imaju veliki BAZEN u dvorištu, a enterijer je KAO IZ MAGAZINA!
NAŠ POZNATI PAR ŽIVI U VILI U ZEMUNU KOJA VREDI MILIONE! Imaju veliki BAZEN u dvorištu, a enterijer je KAO IZ MAGAZINA!

Snežana i Milan Borjan važe za jedan od najskladnijih parova na domaćoj javnoj sceni, a svoju porodičnu luksuznu oazu u kojoj žive sa sinom izgradili su na obodu Zemuna, koja kako su pisali domaći mediji vredi milione.
Tokom godina su se susreli sa usponima i padovima, ali nisu dozvolili da ih ništa sruši, a svoju ljubav daleko od svih čuvaju u svom domu.
View this post on Instagram
Mnogi kažu da dom Snežane i Milana podseća na prave holivudske vile.
Ravnih i modernih linija, vila se lepo uklapa u prostrano dvorište u kojem dominiraju bazen i brižljivo negovan travnjak.
View this post on Instagram
Snežana se pobrinula i da ima kutak za uživanje kada je u dvorištu, te je tu smeštena udobna garnitura za sedenje na terasi, te i pergola sa dušekom i baldahinima, savršenim za sunčanje.
NAŠ POZNATI PAR ŽIVI U VILI U ZEMUNU KOJA VREDI MILIONE! Imaju veliki BAZEN u dvorištu, a enterijer je KAO IZ MAGAZINA!

Kako je Milan fudbaler, a njegova žena veoma vodi računa o svom izgledu, nije ni čudno da se u njihovom domu nalazi i teretana sa svom potrebnom opremom.
Centralna prostorija u kući, u kojoj svi vole da provode vreme, jeste dnevna soba.
View this post on Instagram
Prostrana i ispunjena udobnim nameštajem, odlikuju je svetle boje, a posebno je zanimljiv i moderni kamin.
U vreme praznika jelka je okićena i nalazi se u ćošku dnevne sobe, a tada najviše vole da uživaju pored kamina, ispijajući tople napitke i radujući se nadolazećim danima.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / M.K.