ANĐELA SAZNALA ŠTA ČEKA GASTOZA POSLE RIJALITIJA! Ostala u potpunom šoku – u sve upletena BIVŠA!
ANĐELA SAZNALA ŠTA ČEKA GASTOZA POSLE RIJALITIJA! Ostala u potpunom šoku – u sve upletena BIVŠA!

Danas se u rijalitiju raspravljalo da li šta je važnije – Da vas partner nikad ne laže ili da nas laže belim lažima, a da budemo srećni? Dok je drugo pitanje: Da li je moguće da se ljudi vole iako imaju drugačije sisteme vrednosti? Anđela i Gastoz su prvi odgovarali na ovo pitanje.
– Ja više volim da znam istinu jer ne volim bele laže, pogotovo ne ovde. Ne volim bele laži uopšte i to je tako. Bele laži su mi baš ono lagano kao nešto malo, ali nešto veće ništa – rekla je Anđela.
ANĐELA SAZNALA ŠTA ČEKA GASTOZA POSLE RIJALITIJA! Ostala u potpunom šoku – u sve upletena BIVŠA!
– Nosiću fiksni po gradu da ti se javim – rekao je Gastoz.
– Zamisli da sutra bude u društvu s nekom devojkom, a da mi on ne javi – rekla je Anđela.
– Je l’ stvarno misliš da ću da ti prijavljujem takve stvari? – upitao je Gastoz.
– Dogovorićemo se polako – rekla je Anđela.
– Ukoliko će nju da iznervira što joj ne javim s kim sedim, onda imam ozbiljan problem. Ja bih iskoristio bele laži ukoliko odemo na kafu i u društvu sretnemo neku moju bivšu, ne bih joj sigurno rekao da mi je bivša – rekao je Gastoz.
– Da li bi ti smetalo da ona to ne prijavi? – upitala je Dušica.
– Pa nije isto, ona meni mora to da kaže. Nama je lepo u odnosu i ona nema etiketu neke devojke koja laže i gradili smo odnos koji nam je odgovorao. Samo uskoro izlazimo napolje i moram da je pripremim na to da ćemo se mi možda naći u društvu sa nekom mojom bivšom i da joj ja to neću reći. Ja volim da cenim što ona ima distancu kada su muškarci u pitanju, tako ona mora da poštuje što ja flertujem – rekao je Gastoz.
– Sve ćemo mi to srediti – rekla je Anđela.
– Ja sam hodajuća energija, videće ona kako funkcionišem napolju – rekao je Gastoz.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv.rs / M.K.