Background adbanner
calendar

Nedelja 6. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
OGROMNA TRAGEDIJA! Žena izvršila samoubistvo, uviđaj u toku – sumnja se da je ovo uradila PROGRAMSKA ŠEMA HYPE TV ZA PONEDELJAK 07. JUL 2025. GODINE! Ne propustite emisiju “D-CAST” od 22 časa! GOREĆE TOP HILL! Sve spremno za veliki spektakl Ace Lukasa u Budvi! „DUH JE IZAŠAO IZ MOG TELA TOKOM HEMOTERAPIJE“ Katarina Daskalović Kovačević o invazivnom lečenju: PLAKALA sam pred ogledalom LEPA LUKIĆ IZGUBILA KUĆU ZBOG DUGA! Pevačica prima 3 penzije, evo kako se izjasnila o GUBITKU IMOVINE TANJA SAVIĆ DOŽIVELA OZBILJAN PEH! Pevačica se oglasila vidno uznemirena: „Mislim se kako mi je lepa kosa, kad ono…“ „SRBIJA POD VOĐSTVOM VUČIĆA IZGRADILA VIŠE KILOMETARA AUTO-PUTEVA NEGO SVI ZAJEDNO OD 1945.“ Moćna poruka Ane Brnabić DVA ZEMLJOTRESA POGODILA SRBIJU! Poznato gde je bio epicentar SKINUO SE FILIP ĐUKIĆ! Voditelj uživao na bazenu sa ovom devojkom, društvene mreže izgorele zbog njegovog vrelog tela (FOTO) „МОЈА МАЈКА JE LJUBOMORNA NA MENE! GODINAMA SAM TRPELA NJENE BATINE!“ Ava Karabatić šokirala priznanjem VLADIMIR TOMOVIĆ NIKAD ISKRENIJE O ANĐELI ĐURIČIĆ! Želi da je OŽENI nakon što se vrati u Crnu Goru?! OVO ZANIMA SVE GROBARE! Odlazi ili ostaje u Partizanu? Poznata SUDBINA Vašingtona! STIŽU SUPERĆELIJSKE OLUJE! Ovaj deo Srbije biće prvi na UDARU EVO KOJI HOROSKOPSKI ZNAK SE NAJBOLJE LJUBI! Jezikom će vas dovesti do ORGAZMA VELIKA TUGA! Umro poznati kompozitor: Radio je uvodnu špicu za seriju koju SVI ZNATE EVO KO USKORO DOBIJA ZVEZDU NA HOLIVUDSKOJ STAZI SLAVNIH Neka imena su baš iznenađenje

NEVEROVATAN FENOMEN U EGIPTU! Ovo treba doživeti!

Objavio: RHT
05/05/2025 3:15 PM

NEVEROVATAN FENOMEN U EGIPTU! Ovo treba doživeti!

Egipatsko letovalište Šarm el Šeik na Sinajskom poluostrvu dočekalo je prirodni fenomen koji se desava jednom u par godina i traje svega sat vremena!

Foto: Privatna arhiva

Pala je kiša!

Egipat se prostire na dva kontinenta, a jedino plodno zemljiste nalazi se u dolini reke Nil. Sinajsko poluostrvo je pustinja kao i sav ostali afrički deo.

Foto: Privatna arhiva

Klima je suva, duva pustinjski vetar hamsin, a kiša koja padne jednom u nekoliko godina, dar je od Boga!

Naime, kiša je danas u Šarm el Šeiku padala čitavih pola sata i sve je bilo suvo za sat vremena.

Foto: Privatna arhiva

Koliko je kiša ovde dočekana s radošću, svedoči i činjenica da su žitelji Šarm el Šeika ushićeno šerovali na svojim društvenim mrežama videe na kojima se vidi kako kisnu palme i kako se sliva kišnica.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by hypetv.rs 🗞️ (@hypetvportal.rs)

HypeTv.rs / I.R.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”

Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.

“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.

Sada već davnih godina, sedamdesetih i osamdesetih Miroslav Ilić bio je seks simbol bivše Jugoslavije. Kao stariji kolega uveo je mnoge današnje zvezde u svet estrade. Sa Zdravkom Čolićem se još pre 40 godina takmičio ko će imati više obožavateljki i koncerata. Danas, kad je već deda, prilaze mu i dalje žene svih generacija.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner