Background adbanner
calendar

Ponedeljak 21. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
ZVEZDA SAZNALA SLEDEĆU PREPREKU: Posle Gibraltara – Poljska ili Island VOJNI AVION ULETEO U ŠKOLU! Buktinja se širi, deca u panici! VIDEO Skandalozno ponašanje bivših partnera! SVAĐA I TEŠKE REČI IZMEĐU PEJE I ENE! EVA RAS ISKRENO O DRUŽENJU SA LAUŠEVIĆEM: „Uzalud su ga oslobodili i on je imao te nemire, nikada sebi nije oprostio…“ EKSKLUZIVNO! Ana Ćurčić progovorila o sudskim procesima koje vodi, pa iznela svoj stav o nesuđenoj kumi Kačavendi! SPC i njeni vernici danas praznuju Svetog velikomučenika Prokopija UROŠ STANIĆ ZAVRŠIO U SUZAMA! Svi se pitaju šta mu je majka rekla posle emotivnog susreta? VAŽNO ZA SVE ONE KOJI PUTUJU U GRČKU! Ovaj granični prelaz će od danas biti ZATVOREN MARIJA URLA NA MILJANU POSLE NJENE INTIME SA IVANOM! „Najveći tvoj neprijatelji koji je hteo da…“ Vučić jasno pokazao razliku između Srbije dok su njome vladali blokaderi i danas „Dođe do sukoba, pre je bio zatvoreniji, a danas…“ Saša Kovačević o saradnji sa bratom ANA ĆURČIĆ STIGLA NA SUD! Evo šta je sa Kačavendom (VIDEO) OVAJ DASA BACIO ŽENE U TRANS! Posle njegovog nastupa na Ubu, dame flertovale u goloj vodi ZA DAN PLANULE SVE ULAZNICE U NOVOM PAZARU: Poljacima se sprema pakao u plavom SOFI TIKAČENKO IZVREĐALA ANĐELU! Posle haosa i ljubomora Đuričićeve, ovo joj je poručila! Miljana Kulić napravila lom! Ivan Marinković u novom problemu!

KARAMBOL NA SVADBI: Poznatog pevača i koleginicu pretukli gosti, jedva žive glave izvukli!

Objavio: RHT
22/05/2022 11:00 AM

Nadica Ademov i Šerif Konjević jedva su izvukli živu glavu u Parizu, gde su nedavno pevali na jednoj romskoj svadbi.

Kako Kurir saznaje, njih dvoje su, pored ostalih kolega, bili radni pevači na veselju i ništa nije ukazivalo da će doći do incidenta. Oboje su na vreme došli i bili su odlično raspoloženi. Međutim, u jednom trenutku je iz nepoznatog razloga počela tenzija.

– Nadica je iznenada počela da se ponaša arogantno, video sam da je naprasno promenila raspoloženje, nešto se tu desilo, a Šerif je odmah po završetku pevanja napustio slavlje. Zasmetalo mu je što je gost bio nepristojan. On to ne voli i nastao je haos. I kod Nadice i kod njega mora da se zna red. Bilo je jako neprijatno i jedva su ih sproveli do izlaza da ne dođe do incidenta jer su gosti bili besni na njih. Da nije bilo obezbeđenja, moglo je svašta da se desi, ne verujem da bi izbegli batine – priča naš sagovornik.

Printscreen

Nadica tvrdi da incidenta nije bilo.

– Ništa se nije desilo. Incidenta nije bilo. To veselje je proteklo u savršenom redu. Domaćini su bili sjajni, kao i ekipa koja je pevala. Ne znam kome ide u prilog da plasira takve priče, ali moram da kažem da je to apsolutna izmišljotina. Ja sam i narednih dana nastavila da radim i svi su mogli da me vide – poručila je pevačica.

Sa druge strane, Šerif potvrđuje saznanja Kurira i kaže da je njegova koleginica napadnuta.

– Nadica je doživela neprijatnost. Nju je neko od gostiju gurnuo. Znate kako, kad su trezni, ja pevam koliko god hoće, a kad se uđe u čašu, ja odoh. Oni znaju da ja ne dozvoljavam da mi pljuju i lepe novčanice na čelo. Kod mene mangupluk ne prolazi. Žalosno je što se tako dešava. Sa tog veselja sam otišao, nisam hteo da budem deo tog pijanstva. Nisam imao kontakata ni sa kim od gostiju. Moje kolege imaju više kontakta sa gostima, ali to ne obelodane, ali ja to sebi ne dozvoljavam. Imam dobru komunikaciju s Romima, ja te ljude jako cenim i poštujem, ali ipak, ja sam Šerif Konjević i određeno poštovanje mora da postoji – poručuje Konjević koji je jedan od najtraženijih pevača na Romskim veseljima.

Da pevači doživljavaju brojne neprijatnosti na privatnim veseljima, i te kako je poznato. Dara Bubamara je jednom prilikom prekinula slavlje i izvređala kuma jer joj je gurao novca u bujno poprsje.

– M’rš odavde, stoko jedna, nauči da se ponašaš, bre! Kakav je to način, bre?! Kako se to ponašaš?! Pi*ka ti materina – vikala je tada pevačica. Svakako najneprijatniji događaj odigrao se pre više od deset godina u Parizu, kad je Šaban Šaulić, zajedno s Džejom, Snežanom Đurišić, Sanjom Maletić i Gocom Božinovskom, pevao na jednoj gastarbajterskoj svadbi.

– Upalo je nekoliko njih i odmah su iz „heklera“ počeli da pucaju, ispaljeno je nekoliko metaka u sali. Zavladao je tajac. Bili smo potpuno šokirani. Jedan od napasnika bio je posebno brutalan prema ljudima koji su se zatekli u restoranu. Rekao je: „Svi dole. Vadite pare, satove i telefone!“ Njih četvoro je kontrolisalo goste, dok je obezbeđenje stajalo ispred restorana kako bi što lakše i brže pobegli – prepričavao je svojevremeno pokojni Šaban.

 

IZVOR: Kurir/ HYPETV.RS

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner