Background adbanner
calendar

Nedelja 17. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
BAČENA BOMBA ISPRED LOKALA U KRAGUJEVCU Rano jutros odjeknula eksplozija, ovo su detalji VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA SVE KOJI PUTUJU! Evo kakvo je stanje na granicima tokom popodneva i večeri! Čeka se i do 2 sata na ovim prelazima PUCNJAVA NA KONCERTU POZNATOG PEVAČA: Ima mrtvih i ranjenih, ovo su svi JEZIVI DETALJI „SVI NAŠI USPESI NE BI BILI MOGUĆI BEZ VAS“ Milojević se oglasio i poslao „delijama“ važnu poruku pred ključne mečeve sa Pafosom PRVA FOTOGRAFIJA ADAMA ĐOGANIJA SA SINOM LAVOM: Bivši rijaliti učesnik ne skida osmeh sa lica, nasledniku uputio ove EMOTIVNE REČI (FOTO) VELIKO SLAVLJE U DOMU ANE KORAĆ! Starleta se oglasila PRELEPIM VESTIMA, čestitke stižu sa svih strana (FOTO) NEVREME SAMO ŠTO NIJE GRUNULO! Stižu pljuskovi sa grmljavinom i grad, evo koji delovi Srbije će biti PRVI NA UDARU PROCURILE INFORMACIJE: Ovo je NOVA DEVOJKA STANISLAVA KROFAKA? (FOTO) DA LI NDIJAJE STVARNO ODLAZI IZ ZVEZDE? Isplivali novi detalji, ovome se niko nije nadao, evo u čemu se RADI DNEVNI HOROSKOP ZA NEDELJU, 17. AVGUST! Lavovi uživaju u životu, a ovaj znak čekaju VAŽNE ODLUKE „KAKVE SU TO MAJKE KOJE OSTAVLJAJU BEBE ZBOG RIJALITIJA?“ Da li su rijaliti programi postali važniji od majčinstva? Ima li opravdanja za žene koje ostavljaju bebe zbog slave i novca? Ne propustite “ShowBLIZ” ŠTA TI DOKTORI NIKADA NEĆE REĆI O VASEKTOMIJI? Istina i mitovi o muškoj kontracepciji koje svaki muškarac mora da zna Sandra Afrika: „Vreme jeste za bebicu, ali prvo moram da nađem momka“ “Slow living” je novi trend koji menja život iz korena – evo kako da usporite i stvarno uživate ČEDA ČVORAK BRUTALNO POTKAČIO IVANU KRUNIĆ: „Častio sam CELU KAFANU kad je RASKINULA sa mojim sinom“ KOJI HOROSKOPSKI ZNAKOVI SU NAJVEĆI ŠVALERI? Astrolozi tvrde da su ONI skloniji NEVERSTVU

PIKSI NAJAVIO VELIKE PROMENE! Srbija sa NOVIM timom čeka AUSTRIJU! Menja se i FORMACIJA!

Objavio: RHT
22/03/2025 3:26 PM

Piksi najavio velike promene!

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je pred revanš meč plej-of za A Ligu nacija protiv Austrije da bi „orlovi“ trebalo da dominiraju u posedu lopte i stvaraju šanse.

Foto: Profimedia

On je tom prilikom pozvao navijače da dođu u što većem broju i podrže ekipu u najvažnijem meču ove godine.

Piksi je najavio i velike promene u sastavu ekipe, u odnosu na meč odigran pre dva dana u Beču.

Srbija i Austrija odigrale su 1:1 u četvrtak u Beču, a sutra od 18 časova na stadionu „Rajko Mitić“ igraju revanš koji će pokazati ko će sledeće godine igrati u A, a ko u B ligi nacija.

– Ovo je nastavak onoga od pre par dana u Beču. U tom duhu se i spremamo i znamo važnost revanša. Imamo dobar rezultat iz Beča. Da smo prvo poluvreme igrali dobro tamo, nismo. Tako ne sme da se igra. Drugo poluvreme je bilo bolje. Potrebno je da dominiramo u posedu lopte i stvaramo šanse. Krećemo od nule, kao i Austrija. Jedina razlika je ta što smo mi domaćini, a oni gosti. Poštujem tim Austrije, dobar je. Moramo da budemo oprezni, da bi izbegli iznenađenje – rekao je Stojković na današnjoj konferenciji za medije.

PIKSI NAJAVIO VELIKE PROMENE!

Selektor je najavio i velike promene u sastavu ekipe, jer se četvorica igrača vraćaju iz suspenzije – Strahinja Pavlović, Nikola Milenković, Andrija Živković i Andrija Terzić, dok će zbog povrede najverovatnije van takmičarske ekipe ostati Saša Zdjelar.

ATAImages

– Sastav će sigurno biti izmenjen u odnosu na prvu utakmicu. Imamo četiri igrača koji se vraćaju posle suspenzije. Danas imamo trening, videćemo u kakvom su stanju. Raduje me što su svi zdravi, osim Zdjelara. Videćemo da li će biti u protokolu. Imamo vremena da razmislimo u kojoj ćemo formaciji i sa kakvom idejo izaći na teren – dodao je Piksi i najavio da će golman Rajković ostati kapiten ispred povratnika u tim Nikole Milenkovića.

Na kraju je selektor imao poruku i za navijače Srbije.

– Podrška je uvek važna, pozivam sve da dođu na naš najveći stadion. Igračima je potrebna podrška, gde god da igramo van Srbije ljudi su uz svoju reprezentaciju i navijaju. Utakmica je jako važna, a opet nismo ni u minusu ni u plusu. Trud u Beču i odnos, borbenost, zalaganje, mislim da su to dobre poruke ljudima da dođu na stadion. Da pozdrave taj odnos prema igri za dres Srbije – zaključio je Stojković.

Hypetv.rs/B.S./

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu. Sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA. WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

KONCERT MIROSLAVA ILIĆA U ZAGREBU

Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni, prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni. 18. oktobra 2025. godine, sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner