RASTI TO NEĆU NI NA SAMRTI DA OPROSTIM! Ana Nikolić ogolila dušu u vezi bivšeg supruga!
Ana Nikolić ogolila dušu u vezi bivšeg supruga
Photo: Hype TV
Pevačica Ana Nikolić večeras gostuje emisiji „Pretres“ sa Stefanom Usiljaninom na Hype televiziji, gde će otkriti sve ono što je do sada skrivala od očiju javnosti.
U ovom otvorenom intervjuu, Ana će bez cenzure i filtera govoriti o ljubavi, izdaji, gubicima, traumama i životnim izazovima kroz koje je prošla.
Posebnu pažnju izazvaće njena iskrena ispovest o razvodu sa Stefanom Đurićem Rastom, u kojem je priznala da mu neke stvari nikada neće oprostiti.
Ana Nikolić ogolila dušu u vezi bivšeg supruga
Photo: Hype TV
-Pa neke stvari neću da mu oprostim ni na samrti – dodala je pevačica na početku.
-Kao na primer? – pitao ju je Stefan.
-Ne mogu to su lične stvari – odgovorila je Ana.
-Rekla si mi na početku da ćeš da budeš iskrena?
-Pa ja sam vrlo iskrena, ali ne moram baš sve da ti kažem to ni popu nisam rekla na ispovesti pa što bih tebi rekla? Da nisi možda sveštenik? – upitala je Nikolićeva.
-Šta je to što mu nikad nećeš oprostiti?
-Taj nemir koji sam imala kada je Tara bila mala, kada sam je dojila. Ja sam toliko želela tu bebu.
-Umesto da sam uživala u svemu tome, ja sam noći provodila plačući.
-E to se ne oprašta!
-Ali to nije razlog razvoda i sve to zajedno, ali neke stvari ne opraštam. To mu ne mogu zaboraviti. Kao oproštam i zaboravljam. I ne opraštam i ne zaboravljam! Niti mogu da zaboravim. Moje suze pored kreveca praznog, ne zaboravljam – zaključila je Ana.
CELU EMISIJU POGLEDAJTE U PRILOGU ISPOD:
Hypetv.rs/E.B.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!

“HYPE ZVEZDE” PRIJAVE ZA AUDICIJU:
Prijavljivanje kreće od 15.2. I kandidati se prijavljuju za audicije u Beogradu, Nišu, Šapcu, Sarajevu, Banja Luci, Zagrebu, Skoplju, Podgorici.
Audicije se održavaju u pomenutim gradovima od 15.4. do 1.6.