Background adbanner
calendar

Utorak 29. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„GASIM TELEFON, SUZE SAME IDU“ Peja ne krije emocije prema bivšoj – Ena ga potpuno slomila ZOLA SE OBRATIO ŽELJKU KULIĆU! Direktna provokacija za Miljanu Kulić – poludeće kada bude videla „PROPATILA SAM, POMIRILA SAM SE SA TIM DA NIJE MOJ…“ Katarina iskreno o odnosu sa Darkom Lazićem, o ovome do sad NIJE GOVORILA „VIDEO SAM SNIMKE, BIO SAM U PRAVU ZA SVE“ Peja RAZOTKRIO Enu, javno obelodanio NJENE TAJNE PAKAO ČEKA PARTIZAN! Glavobolja za Blagojevića! Ovo u Humskoj nisu hteli da ČUJU! SUTRA je dan velikih mučenika: Ova molitva donosi snagu i zaštitu svakome ko je pročita POLJACI ISKRENO VOLE SRBIJU! Posle meča u Pazaru okačili SNIMAK koji je sve RASPAMETIO! (VIDEO) NEVIĐENI HAOS! Peja priznao sve o Eni, u sve umešana i Zlata Petrović: „Udarala me je…“ BIVŠA ŽENA MILANA KALINIĆA MAMI POGLEDE U ITALIJI: Sandra sve oduševila u miniću, svi se OKREĆU ZA NJOM (FOTO) NIJE JOJ VIŠE DO SUZA! Milijana se RAZVELA od 53 godine starijeg Milojka, pa po pljusku pokazala telo u tigrastom bikiniju! ZVEZDA ODLOŽILA DERBI: Potencijalni protivnik hoće da igra UPOZNAO JE NJENU ĆERKU! Evo gde su „uhvaćeni“ Aneli i Luka, svi komentarišu samo jedan detalj! EMINA JAHOVIĆ ŠOKIRALA IZDANJEM! Pokazala telo posle treninga, bez šminke, bez blama! (FOTO) MILENA KAČAVENDA MORTUS PIJANA! Zaplitala jezikom, vređala gledaoce, pa završila u suzama – do sada NEVIĐENO IZDANJE (FOTO) „DECA SU NAM U BOLNICI, NE ODVAJAMO SE OD NJIH“ Kristijan Golubović van sebe zbog sinova, evo u kakvom su stanju BRAT ČUVENOG PEVAČA OPTUŽEN ZA SILOVANJE I ZLOSTAVLJANJE: Pokrenuta istraga, OVO SU DETALJI

MAJKA ANELI AHMIĆ NE DOZVOLJAVA ASMINU DA VIDI NORU! Durdžić se oglasio, pa stao na stranu Ene Čolić: „Svako dete se STIDI NEDELA svojih MAMA!“

Objavio: RHT
01/03/2025 7:25 PM

MAJKA ANELI AHMIĆ NE DOZVOLJAVA ASMINU DA VIDI NORU! Durdžić se oglasio, pa stao na stranu Ene Čolić: „Svako dete se STIDI NEDELA svojih MAMA!“

Danas je u rijalitiju došlo do novog žestokog sukoba između Aneli Ahmić i Ene Čolić, tokom kog su ponovo pale teške reči, a Ena je više puta pominjala Anelinu ćerku Noru.

Ovim povodom se oglasio i Asmin Durdžić, te istakao kako on gleda na haos koji se desio, u kojem se ponovo pominjala njegova ćerka Nora.

– Ena ovaj put nije vređala Noru i hvala joj što poštuje moje reči u čestitki. A to da će Nora da se stidi nekad, nažalost moram da kazem da je u pravu. Ne samo Nora, nego i Enin sin i Kačavendini sinovi i Nora i verovatno svako dete se stidi nedela njihovih prekrasnih mama u rijalitiju – govorio je Alibaba.

“TVOJI SINOVI SU U PROBLEMU” Aneli raskrinkala sav PRLJAV VEŠ Milene Kačavende, pa je izvređala NAJSTRAŠNIJE: “FALI TI K…”

MAJKA ANELI AHMIĆ NE DOZVOLJAVA ASMINU DA VIDI NORU!

Asmin je takođe otkrio da Nora još uvek nije bila kod njega u Austriji jer Anelina majka, Jasmina Ahmić, ne želi da je pusti.

– A pokušao sam na lep način da se nađe dogovor da Nora dođe kod mene. Nažalost Grofica ne da dete da dođe, kaže: „Ne pita se Aneli nego se Grofica pita“. Tako da ću joj morati uskoro dokazati da se ona baš ne pita ništa! Samo da proverim na sudu da slučajno nisam dobio dete sa Groficom – poručio je Asmin Durdžć.

NAGRADNI FOND ZA PRVA TRI TAKMIČARA je 150.000 EVRA!

Ostvari svoj san i pridruži se najvećim muzičkim imenima regiona! Ovo je tvoja šansa da zablistaš na velikoj sceni!

HypeTv.rs / N.Š.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner