Background adbanner
calendar

Petak 21. Februar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
MILAN STANKOVIĆ PEVA! Procurila nikad viđena fotka, fanovi u transu, komentari se nižu (FOTO) POTPUNA TRANSFORMACIJA! Voditeljka napravila neočekivanu promenu o kojoj svi PRIČAJU, nejn oblik face se potpuno PROMENIO “NEĆU BITI STROG, NEGO OBJEKTIVAN!” Miroslav Ilić progovorio o Hype zvezdama, pa otkrio kakav će biti kao ČLAN ŽIRIJA! VENDI ZGROŽENA INTIMNIM ODNOSOM IVANA MARINKOVIĆA I ALEKSANDRE NIKOLIĆ: Brutalno ih izvređala, njene reči odzvanjaju EKSKLUZIVNO ZA HYPE TV! Olja Karleuša o Hype Zvezdama: “Saša Mirković sve radi kvalitetno! Volela bih da sam deo ovog projekta!” JANJUŠ VEČERAS ULAZI U RIJALITI DA SE SUOČI SA ĐEDOVIĆEM I MATOROM: Kada ga ugledaju neće im BITI DOBRO, sledi pravi haos Melina Džinović UHVAĆENA U OVOM GRADU?! Svi je paze, ovakav TRETMAN nije imala ni kod Harisa! OVO JE NAPITAK ZA BOLNO GRLO! Jeftino je a mnogo pomaže! Vučić u Petrovcu na Mlavi: “NISAM SE BAŠ PROSLAVIO U PRAVLJENJU KIFLE, ALI SAM BAR POKUŠAO” “BUDE LI EMISIJA IZAŠLA, VIDEĆETE ŠTA ĆE BITI!” Otvorene pretnje Ivane Keneški nakon što je ISPRIČALA PRED KAMERAMA da je dobila KRIVIČNU PRIJAVU OD PINKA, kao i da je MALTRETIRA ČOVEK IZ PRODUKCIJE TERZINA PORODICA JOŠ UVEK NIJE VIDELA MALU BARBARU! Njegov brat otkrio ŠOK DETALJE: “Nisam hteo da…” MARIJA KULIĆ SVE IZNENADILA! Pa priznala da je bila pod velikim pritiskom… “DEŠAVALE SU SE STVARI KOJE…” Heni prvi put o ODLASKU IZ GENERACIJE ZED: “U nekim trenucima me je to gušilo!” CITY HYPE! Edita nam je priznala da uživa u slobodi! Sandra Čaprić pružila podršku Zlati Petrović! (video) NEZAPAMĆEN ZLOČIN U POŽAREVCU: Sin ubio oca iz puške, ubrzo je UHAPŠEN, ovo su detalji ŽELJKO MITROVIĆ UTICAO NA SUDSTVO NAKON NJENE SMRTI? Isplivala PREPISKA: “Lično sam se pobrinuo da se kreten ne izvuče bez robije!”

OVO SU SVE NEKRETNINE LEPE BRENE: Vrede preko 18 miliona evra – evo ga detaljan spisak!

Objavio: RHT
18/02/2025 1:00 AM

OVO SU SVE NEKRETNINE LEPE BRENE: Vrede preko 18 miliona evra – evo ga detaljan spisak!

foto: M.M./ATAImages

foto: M.M./ATAImages

Lepa Brena i Boba Živojinović sami uživaju u raskoši svoje luksuzne vile na Bežaniji. Enterijer porodične rezidencije odiše elegancijom, uređen skupocenim nameštajem u zlatno-bež tonovima, sa brojnim dnevnim i spavaćim sobama.

Dvorište vile pravo je malo carstvo – dominira prostrani bazen na dva nivoa, okružen zelenilom, dok se u sklopu imanja nalazi i impozantna sala za proslave.

MATORA UŠLA U RIJALITI, 12 dana nakon što je sahranila majku: SLOMILA SE OD PLAČA, usledila tužna ispovest!

Iako poseduju ogromnu kuću, pevačica i bivši teniser odlučili su da kupe stan sinu Viktoru stan od 140 kvadrata u Beogradu na vodi, za koji su izdvojili čak 700.000 evra, dok i stariji sin Stefan takođe ima sopstveni stan.

EVO ČIME SE LEPA BRENA BAVILA PRE PEVANJA: O ovome se godinama ćutalo, a poznata pevačica otkrila pravu istinu!

Bračni par poseduje i stan u jednoj od najskupljih zgrada u Budvi. Folk diva i njen suprug rado provode mesece na crnogorskom primorju, pa su, u želji za privatnošću i maksimalnim komforom, odlučili da investiraju u nekretninu na prestižnoj lokaciji.

Brena i Boba su kupili takozvani “kraljevski apartman”, gde cena kvadrata dostiže vrtoglavih 4.000 evra. Ako se uzme u obzir da njihov stan ima najmanje 70 kvadrata, vrednost ove nekretnine ne pada ispod 280.000 evra.

OVO SU SVE NEKRETNINE LEPE BRENE: Vrede preko 18 miliona evra – evo ga detaljan spisak!

Boba i pevačica poseduju kuću u Majamiju. Nekretnina je vredna više od 900.000 evra, a ima preko 400 kvadrata i nalazi se na samoj obali mora.

To nije kraj liste, oni imaju i stan u Monte Karlu od 150 kvadrata, u kom se nalazi veliki dnevni boravak sa dve kuhinje, terasa, spavaća soba kao i tri sobe za goste. Prema tržišnim cenama nekretnina, kvadrat u luksuznom delu gde Brena i Boba imaju stan kvadrat se kreće oko vrtoglavih 50.000 evra, pa bi po toj računici njihov stan vredi 7.500.000 evra.

OVO JE PRVI DEČKO LEPE BRENE?! Isplivala fotografija iz Dubrovnika stara skoro 40 godina! (FOTO)

Pored toga imaju i lokal na Zlatiboru, a pevačica je kupila zemljište od 80 ari na ulasku u Novi Sad, gde planira izgradnju luksuznog stambenog kompleksa. Vrednost te investicije procenjuje se na dva miliona evra.

Pored svih nekretnina oni poseduju i jahtu na kojoj uživaju kad god su u prilici. Cena jahte iznosi neverovatnih 6.000.000 evra. A na njoj provode većinu vremena kada su na crnogorskom ili hrvatskom primorju, gde je ona često i usidrena tokom zimskih dana.

Pevačica je sama otkrila da ima šest spavaćih soba, do sad nisu pokazivali kako izgleda ceo brod.

Lepa Brena i njen suprug Slobodan Boba Živojinović na svoju listu nekretnina želeli su da dodaju još jednu, pa su tako bespravno počeli da zidaju novu kuću – na placu u vlasništvu Grada Beograda pored njihovog porodičnog doma na Bežanijskoj kosi, ali do danas ona nije završena.

Foto Hype TV

“HYPE ZVEZDE” PRIJAVE ZA AUDICIJU:

Prijavljivanje kreće od 15.2. I kandidati se prijavljuju za audicije u Beogradu, Nišu, Šapcu, Sarajevu, Banja Luci, Zagrebu, Skoplju, Podgorici. Audicije se održavaju u pomenutim gradovima od 15.4. do 1.6

PRIJAVITE SE KLIKOM OVDE ZA “HYPE ZVEZDE”

HypeTv.rs / Informer/ M.K.

Tagovi:

  • Lepa Brena
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

    PRATITE NAS

    HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
    HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
    Background adbanner